Hirdetés

2016. április 29., péntek

(#7501) dedike

dedike
(PH! addikt)

Mondjuk az utóbbi néhányban a felhősorok egész jól adnak (a BP-hez képest) TP-t.... ;]

Különben meg, ha már görcsöl vele az ember gyermeke, akkor legalább legyen valami motiváció.

Jó szerencsét!

(#7502) Dj Sügi

Dj Sügi
(őstag)

A mostani eventre valami tipp, hogy a növénytermesztést hogyan lehetne megcsinálni? Répás csatni izzítva, esetleg más, amivel lehetne haladni? A komfort talaj jó? Az esőerdőt még nem tudtam kiváltani...

▼▼▼Ford Focus RS►►►

(#7503) dedike válasza Dj Sügi (#7502) üzenetére

dedike
(PH! addikt)

Az esőerdőben nem ültethető egyik sem, azzal nem vagy hátrányban.
Tipp? 1x1-en répásalmáscsatnival. Nekem azzal sikerülni szokott, mikor nekiállok. Igaz akkor rögtön nekiállok és folyamatosan nyomom... (kacsakata, szupertrágya, víz, trágya). :B Mikor megvan mindenhová a vetőmag, akkor már csak vízzel szoktam. Ezt most kihagytam.

Komfort legfeljebb akkor, mikor nincs időd pontosan aratni.

Jó szerencsét!

(#7504) Dj Sügi válasza dedike (#7503) üzenetére

Dj Sügi
(őstag)

Ezekből a "kincsekből" (felröppenőkből) lesz most kevés. Az 1x1 bejött.

▼▼▼Ford Focus RS►►►

(#7505) dedike válasza Dj Sügi (#7504) üzenetére

dedike
(PH! addikt)

Akkor vagy hajtod a hosszú tenyészidejű, de sok TP-t (így több felröppenőt) adó terményeket, vagy megveszed farmaranyért.... :K

Jó szerencsét!

(#7506) antikomcsi válasza Dj Sügi (#7504) üzenetére

antikomcsi
(PH! kedvence)

Én már nem 1x1-et használok ilyenkor, meg nem is szedek le minden területet.

Miután megvan a kívánt mennyiségű alap növény azokat komfort talajra vetem, és szupertrágyával, vízzel érlelem.

A reggeli aratás után törlöm a TP növelőket a rekeszekből, és szupertrágya gyorsítót használok helyettük.

Így meglesz a növény is, és a felröppenő is.

(#7507) dedike válasza antikomcsi (#7506) üzenetére

dedike
(PH! addikt)

Akkor ezt most kicsit lassabban.... :B

Jó szerencsét!

(#7508) antikomcsi

antikomcsi
(PH! kedvence)

Gratulálok discus77 gazdának a szintlépéshez! :)

(#7509) marsu

marsu
(PH! kedvence)

Sziasztok!

Pillanatnyi helyzetjelentésem:

Pár napja léptem szintet, most 86-nál tartok ...
( 48.915.377 TP, a következő szinthez még 9.13.042 TP kell )

a Bahamákon 129-es szint ( 11.690.534 TP, a következő szinthez még 84.466 TP hiányzik )

Van 113.113.986 csengőpengőm ...

:) :K

[ Szerkesztve ]

Press any key to continue ...

(#7510) antikomcsi válasza marsu (#7509) üzenetére

antikomcsi
(PH! kedvence)

Hali!

Nos, ez tényleg pillanatnyi!

Fogadjunk holnap ilyenkor már nem is lesz aktuális! ;]

Addig is ne feledd, "Ragadj kapát, kaszát, és hamar összejön"! :DDD

Bár most inkább labdát ragadj, és dobáld a nyereményekért! :)

Hajrá-hajrá, további jó játékot!

(#7511) Dj Sügi válasza marsu (#7509) üzenetére

Dj Sügi
(őstag)

Honnan van ennyi lovettád? Hasonló szinteken vagyok, sőt bahamán kicsit feljebb is a küldiket tolom a gazdakörben és alig van pár száz K-m, pedig kellene a tenyészállatokra...

▼▼▼Ford Focus RS►►►

(#7512) antikomcsi válasza Dj Sügi (#7511) üzenetére

antikomcsi
(PH! kedvence)

Van annak, aki el nem issza! :DDD :DDD

(#7513) Dj Sügi válasza antikomcsi (#7512) üzenetére

Dj Sügi
(őstag)

Most épp az "esőerdőt" próbálom kiváltani, kell még hozzá pár 100 csillag. A max csp-m 1milla volt hasonló szinteken.

▼▼▼Ford Focus RS►►►

(#7514) antikomcsi válasza Dj Sügi (#7513) üzenetére

antikomcsi
(PH! kedvence)

A tenyészállat drága dolog, ha mindet csengőpengőért szeretnéd megvenni, akkor bizony mindig kongani fog a kassza.

Én az állandó, tenyésztős gazdakörieket nem csináltam még végig, mert szerintem marhára nem éri meg.

(#7515) Dj Sügi válasza antikomcsi (#7514) üzenetére

Dj Sügi
(őstag)

A "szupertáp" is drága dolog nagyon sokat kell etetni belőle, hogy használható tenyészállat jöjjön ki. A malomban keverve meg rohadt hosszú idő 1db. Arany szintűt állatot még soha sem sikerült tenyészteni még "boldog bébik" napján sem.

Amúgy tényleg érdekelne, hogy mivel lehetne egy kis csp-t keresni!?

▼▼▼Ford Focus RS►►►

(#7516) antikomcsi válasza Dj Sügi (#7515) üzenetére

antikomcsi
(PH! kedvence)

Azzal, ha olyan dolgot termelsz, ami aktuálisan drága a piacon, és eladod.

Most pl. telerakhattad volna a farmot tyúkóllal, és óránként eladhattad volna a trágyát, míg jó ára volt, aztán a tyúkokat is.

Albínó denevérből csinálj Duci-t, ha nincs meg a paszuly, akkor inkább a piacon vegyél 16 albínót, abból lesz 4 barna, abból 1 duci.

De persze inkább babyboom-kor csináld, mert akkor jobban jársz.

Ez 10 szupertáp felhasználásával 100.000CSP feletti hasznot hoz.

A feladatba sem kell mindig beadni, az úgy is megvár. Amíg jó ára van az adott termésnek, állatnak, terménynek, inkább add el, aztán ráérsz beadni a feladatba amikor már kerestél rajta.

Rengeteg lehetőség van, ki milyen stratégiát választ, mert ez tulajdonképpen egy ilyen játék.

(#7517) Dj Sügi válasza antikomcsi (#7516) üzenetére

Dj Sügi
(őstag)

Erről a "paszulyról" írnál valamit, hogyan érdemes használni és miért jobb mint ha a "kergén" lennének a kihelyezhetők?

▼▼▼Ford Focus RS►►►

(#7518) antikomcsi válasza Dj Sügi (#7517) üzenetére

antikomcsi
(PH! kedvence)

Persze, de nem annál jobb, mintha a kergén lennének, vagy a szigeten, hanem annál, mintha a raktárban porosodnának, és semmit nem kapnánk értük. :DDD

A paszuly sorai nem csak TP-t adnak, hanem egyéb bónuszokat is, gyorsabban érnek az ólak, barkácsolt ólak, több tp-t kapsz a fák aratásakor, trópusi fáknál, gyorsabban érik meg a tenyészállat, gyorsabban nő a teliholdas növény, stb-stb-stb.

No meg persze ezek mellett ugye több százezer TP-t/BTP-t aratok le róla naponta, meg pár ezer csengőpengőt.

A raktár meg így is tele van a kitehetőekkel, amik sem a kergére, sem a kincses szigetre nem férnek ki.

Az olyan kitehetőket, amik az egységnyi terület/idő alapján a legtöbb TP-t adják, és nem több az érési idejük 10 óránál azok mennek a kergére, szigetre, a sok órás ratyi kitehetők, vagy amik alig adnak valamit, azok a paszulyra.

(#7519) antikomcsi válasza Dj Sügi (#7517) üzenetére

antikomcsi
(PH! kedvence)

Ja, egyébként, azt, hogy ha nincs meg a paszulyod azt arra értettem, ha nincs meg az a sor, ami napi egy albínó denevért ad akkor inkább vedd meg a piacon, mint sima denevérből tenyészd.

Ha meg megvan az a paszulysor, akkor ugye dugig a raktár albínóval! ;]

(#7520) Dj Sügi válasza antikomcsi (#7518) üzenetére

Dj Sügi
(őstag)

Nekem még nincs annyi, hogy a raktárban porosodnának, még a kergén is van 2 rész, ami megvehető és pakolható lenne rá. Feladatoknál mindig volt az utolsó 1 vagy 2 szint a termesztett növényeknél, amit nem tudtam teljesíteni és így nincs meg a teljes felhősor és nem ad extrákat a paszuly. :N

▼▼▼Ford Focus RS►►►

(#7521) Runo válasza Calogero (#6274) üzenetére

Runo
(PH! addikt)

:C

Amúgy az első képen melyik vagy te? A bal oldali? ;]

(#7522) antikomcsi válasza Runo (#7521) üzenetére

antikomcsi
(PH! kedvence)

Jó sokáig fúrta az oldalad a kíváncsiság, de csak rászántad magad, hogy megkérdezd! :DDD ;]

(#7523) Runo válasza antikomcsi (#7522) üzenetére

Runo
(PH! addikt)

Az a helyzet, hogy most mutatták a postot, nem is figyeltem a dátumot :DDD

(#7524) Dj Sügi

Dj Sügi
(őstag)

Van esetleg valakinek cukorfa, kerti berkenye, majomkenyérfa, homoktövisfa vagy bájitalfája cserére?
Állatok közül medve, mormota, kacsacsőrű, teknős, bagoly, mókus?

[ Szerkesztve ]

▼▼▼Ford Focus RS►►►

(#7525) Dj Sügi válasza Dj Sügi (#7524) üzenetére

Dj Sügi
(őstag)

Végre egy jó kis küldi! Kár, hogy esélyem sem lesz minden nyereményt kiváltani, de legalább jön egy kis csp. :Y

[ Szerkesztve ]

▼▼▼Ford Focus RS►►►

(#7526) dedike válasza Dj Sügi (#7525) üzenetére

dedike
(PH! addikt)

Mikor olvastam a 20 szürke magyart, darabját 320000-ért elmormoltam egy halk imát, aztán kiszántottam a 10 szart, amit addigra elültettem...

..elmennek ezek oda, ahová én gondolom. :(

Jó szerencsét!

(#7527) BÁ Nutrition válasza Dj Sügi (#7525) üzenetére

BÁ Nutrition
(őstag)

en meg mar a nicknevemre se emlekszem ;]

http://www.youtube.com/watch?v=KKSQtQqLVdU&feature=player_embedded# ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Copyright © 2000-2016 PROHARDVER Informatikai Kft.