Hirdetés

2015. augusztus 28., péntek

(#7451) antikomcsi válasza dedike (#7450) üzenetére

antikomcsi
(PH! kedvence)

Ha jól számoltam, akkor 12 kaméleonlakot tudsz szerezni a holnap induló eventből.

Ugyan úgy kell majd, mint bármi mást, csak győzd szupertáppal.

(#7452) BÁ Nutrition válasza antikomcsi (#7449) üzenetére

BÁ Nutrition
(őstag)

nem kell jatszani vele. eszre se veszem a hianyat :)

http://www.youtube.com/watch?v=KKSQtQqLVdU&feature=player_embedded# ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#7453) antikomcsi válasza BÁ Nutrition (#7452) üzenetére

antikomcsi
(PH! kedvence)

Dehogynem, most is ide hajtott a véred! :DDD ;]

Egyelőre még a tagadás fázisban vagy de később majd katarzisba fog kitörni látens farm imádatod! :DDD :DDD

(#7454) dedike válasza antikomcsi (#7451) üzenetére

dedike
(PH! addikt)

Jah, hogy Te már ennyire előre látsz.... :DDD

Jó szerencsét!

(#7455) dedike

dedike
(PH! addikt)

Ha jól értem, akkor ezt mindenkinek meg kell csinálni (persze aki neki kezd) magának, hiszen a tenyésztés felreppenője a csibe+kiskacsa... :Y :F

Jó szerencsét!

(#7456) Dj Sügi

Dj Sügi
(őstag)
LOGOUT blog

Mit érdemes kiváltani a zsetonokért a nyereménybódéban? A sárkánytojás mit tud pontosan?
Amúgy nálatok megy a mozi, mert nekem már régóta azt írja ki mindig, hogy sajnos nincs elérhető film...?

▼▼▼Ford Focus RS►►►

(#7457) antikomcsi válasza Dj Sügi (#7456) üzenetére

antikomcsi
(PH! kedvence)

Nem tudom, nekem nincs semmi jó. Kiveszem a szupertápot és kész.

A sárkánytojás kikelés után 10 óránként aktiválható és 20 percen keresztül 20% plusz TP-t ad. Minden területre kihelyezhető, de mindenhova csak 1 darab.

Az tojás első alkalommal 168 óra alatt "érik" be.

Magyar IP címről nincs mozi jelenleg.

(#7458) Dj Sügi válasza antikomcsi (#7457) üzenetére

Dj Sügi
(őstag)
LOGOUT blog

Aha, akkor nem csak egyszer ad 20% tp többletet, az jó. Csak a kihelyezett területen learatott tárgyakra ad plusz tp-t vagy mindenhol? Bahamán használható? Ezen kívül még a "pirozsonglőrön" meg a szupertápon gondolkozom, a többi nem sokat ér. Tenyésztési feladatokkal, hogy álltok? Az "arany szintű" állatokat rohadt nehéz kitenyészteni és rengeteg szupertáp kell hozzá.

▼▼▼Ford Focus RS►►►

(#7459) antikomcsi válasza Dj Sügi (#7458) üzenetére

antikomcsi
(PH! kedvence)

Így van, ahányszor learatod, annyiszor adja a plusz 20% TP-t.
A TP bónusz az egész farmra hatással van, a földekre, és a dekorációs területekre is, tehát minden területre.

Bahamára is kirakható, de ha csak egy van, akkor inkább a kerge kertbe érdemes, hogy ne foglaljon termő területet. A hatása akkor is érvényes mindenhová, a bahamára is.

Ha nem szándékozol sok 10 ezret befektetni a játékba, akkor még évek múlva se lesznek meg az "arany állatok".

(#7460) Dj Sügi válasza antikomcsi (#7459) üzenetére

Dj Sügi
(őstag)
LOGOUT blog

Forintot sem, ez csak ilyen "hobbi" játék. Viszont úgy látom az ilyen több millió csp-be kerülő tenyészállatokat sem nagyon veszik, pedig pár közepesen magas szintűből, amiből már sok van, kijönne az "arany állatok" ára. Lehet jobban megérné csp-ért megvenni, mint kitenyészteni őket.

▼▼▼Ford Focus RS►►►

(#7461) dedike

dedike
(PH! addikt)

Nálatok is kegyetlen lassú lett a játék? Kínszenvedés kivárni, míg az ember végigér rajta... :(

Jó szerencsét!

(#7462) antikomcsi válasza dedike (#7461) üzenetére

antikomcsi
(PH! kedvence)

Nálad legalább lassú! :DDD

De itt még az se. ;]

Hagytam a fenébe és kiléptem, mert kínlódás volt. Aztán be sem lehetett lépni, mert "karbantartás" volt.

Utána aratógéppel 13 perc alatt sikerült learatni egy területet, most megyek vissza megnézni, hogy mi van.

(#7460) Dj Sügi

És aztán mit csinálsz vele? Mármint az arany állattal? Mert 10-ed annyit sem kapsz vissza ha beadod.

Én egyedül 1 aranyszamarat adok be, a rózsaszín csacsikovácsért, és szamár istállóért. Még az a 4.4 millió TP sem hoz lázba, mert semmire nem megyek vele, meg se látszana a haladásjelző csíkomon. :)

[ Szerkesztve ]

(#7463) Dj Sügi válasza antikomcsi (#7462) üzenetére

Dj Sügi
(őstag)
LOGOUT blog

Én még nem vagyok olyan magas szinten, nálam meglátszana a több milla xp, főleg bahamán. Meg mi másért játszol, ha nem a gazdaköri küldik teljesítésért csak a max szint elérése a cél?
Amúgy nálam is lassú volt, most viszont ok!

▼▼▼Ford Focus RS►►►

(#7464) antikomcsi válasza Dj Sügi (#7463) üzenetére

antikomcsi
(PH! kedvence)

Igazából már nincsenek gazdaköri küldetéseim, csak az új tikosak, és a tenyésztés 9-10. szintje.

Azért játszom vele, mert már sajnálnám a beleölt időt, ;] na meg azért is, mert azért ez stratégiai játék valahol. Csak mostanában nincs benne semmi kihívás, meg a nyereményekért sem éri meg. Ha csak a számszerűséget nézzük, akkor simán meg tudom csinálni az eventeket, de ez több millió TP bukással jár az időtartalma alatt.

Bahama is jó lenne, de ott sincs semmi feladat, se gazdaköri, se kiváltható valami.

Arra gondoltam, hogy keverem majd a kivitápot és olcsón adom, csak hogy bosszantsam a többieket, ;] de most meg kell várni, míg elfogy a piacról az, amit mindenki kapott.

[ Szerkesztve ]

(#7465) antikomcsi

antikomcsi
(PH! kedvence)

Látom nem írta be senki akkor majd én!

Jelenlegi kód:

BIRDSEYESVIEW

Beváltható péntek éjfélig.

Amit ad:
50x Kacsa Kata turbótrágya
50x Kacsa Kata szupertrágya
3x Húsvéti lekvár
3x Cukkinis almatorta
3x Tavaszi koszorú
+30% TP bónusz 48 órán keresztül.

Ami annyit jelent, hogy megint lemegy majd a piacon a húsvéti lekvár és a tavaszi koszorú ára. :DDD Lehet spájzolni. Jobban megéri venni, mint gyártani.

[ Szerkesztve ]

(#7466) dedike válasza antikomcsi (#7465) üzenetére

dedike
(PH! addikt)

Ezt miért adják? :F

Jó szerencsét!

(#7467) antikomcsi válasza dedike (#7466) üzenetére

antikomcsi
(PH! kedvence)

5. szülinapra.

(#7468) dedike válasza antikomcsi (#7467) üzenetére

dedike
(PH! addikt)

Édesek... úgy imádom őket... :D

Jó szerencsét!

(#7469) Dj Sügi

Dj Sügi
(őstag)
LOGOUT blog

Sziasztok!
Esetleg event-hez gyorsan pár elemet tudnátok küldeni? Már nem sok hiányzik! :C
Köszi!

▼▼▼Ford Focus RS►►►

(#7470) antikomcsi válasza Dj Sügi (#7469) üzenetére

antikomcsi
(PH! kedvence)

Egyet küldtem, kell még? Van még pár perc.

Nem volt több szabad hely.

[ Szerkesztve ]

(#7471) antikomcsi válasza Dj Sügi (#7469) üzenetére

antikomcsi
(PH! kedvence)

Nem igaz, hogy az utolsó pillanatban szólsz!
Miért nem írtál hamarabb? ;)

Remélem azért sikerült!

(#7472) Dj Sügi válasza antikomcsi (#7470) üzenetére

Dj Sügi
(őstag)
LOGOUT blog

24 kellett volna még, nem jött elég az aratásból. Kösz azért! Nagyon gyéren adta most a felröppenőket, máskor annyi van belőle, mint a szemét, akkor meg a növénytermesztést nem tudom megcsinálni.
Nem gond, nem tudom mit adott volna a végén?
Szerk: Azt hittem meglesz. Meg éjszakánként nem a rohadt event növényeket kellett volna ültetnem, hanem olyat, ami 1x órát érik. Csak azt hittem, hogy csak az event növényekért ad felröppenőt!

[ Szerkesztve ]

▼▼▼Ford Focus RS►►►

(#7473) antikomcsi válasza Dj Sügi (#7472) üzenetére

antikomcsi
(PH! kedvence)

Ha tegnap szólsz, akkor a két nap alatt 40-et tudtam volna küldeni, ha más nem küld valami hülyeséget. ;]

szerk:

Letölthettél volna egy ratyi háttérképet, ;] illetve megkaptad volna a felhősorra a hiányzó kitehetőt.

Ha kell a kép, holnap átküldöm! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7474) Dj Sügi válasza antikomcsi (#7473) üzenetére

Dj Sügi
(őstag)
LOGOUT blog

Nem kösz, azt hittem valami értékeset ad a végén! :DD A szupertáp jobban érdekelt volna akkor, azt nem tudtam kiváltani. Jó sok farmod van, minek ez a sok alacsony szintű?

[ Szerkesztve ]

▼▼▼Ford Focus RS►►►

(#7475) antikomcsi válasza Dj Sügi (#7474) üzenetére

antikomcsi
(PH! kedvence)

60-at adott.

De, hogy ne szomorkodj már most is beállíthatod a háttérképet. [link]

(#7476) Dj Sügi válasza antikomcsi (#7475) üzenetére

Dj Sügi
(őstag)
LOGOUT blog

Neked adott valami használható fát vagy ólat? Én még csak most raktam ki őket, mert eddig kellett a hely, remélem lesz benne valami használható a gazdaköri feladatokhoz. Szivarfám már annyi van, mint a szemét! :DDD

▼▼▼Ford Focus RS►►►

(#7477) antikomcsi válasza Dj Sügi (#7476) üzenetére

antikomcsi
(PH! kedvence)

ÁáÁáÁáÁááááá, dehogy adott ólat. Illetve adott, hód, kecske, kacsa, nyúl, tehén, galamb, kaptár, némelyikből többet, de csak kettes szintűt. Bár mindegy, mert semmire nem kell. Igazság szerint semmi nem is kellett volna csak 1db. farkas, de annak se híre, se hamva.

Fából 1db. szakura cseresznye és 1db. japán naspolya lett, a többi mehet a tűzre.

(#7478) antikomcsi

antikomcsi
(PH! kedvence)

Szerintetek nem fogok kicsúszni a határidőből? :DDD

(#7479) Komi28 válasza antikomcsi (#7478) üzenetére

Komi28
(fanatikus tag)

Igyekezz bevásárolni belőle :D

(#7480) dedike válasza antikomcsi (#7478) üzenetére

dedike
(PH! addikt)

Véleményem szerint húzz bele!.... :DDD :C

Jó szerencsét!

(#7481) Dj Sügi

Dj Sügi
(őstag)
LOGOUT blog

Üdv!
Lenne valaki, aki cserélne vagy ajándékozna pár dolgot? Küldetésekhez kellene pár fa meg ól, amiket nem tudok megvenni csp-ért.

▼▼▼Ford Focus RS►►►

(#7482) dedike válasza Dj Sügi (#7481) üzenetére

dedike
(PH! addikt)

Mikre gondolsz? :)

Jó szerencsét!

(#7483) Dj Sügi válasza dedike (#7482) üzenetére

Dj Sügi
(őstag)
LOGOUT blog

Az újabb küldikhez valók cédracitrom,tamarindusz,kowhai virág,amherstia virág.
Ólakból meg kakas, rénszarvas, mókus, bagoly, mormota.
Nekem csak ilyeneket nyomatott a rendszer nem keveset: citromfa XXL,szivarfa XXL,csillaggyümölcs,rókalyuk,vakondlak, a "titokzatos" ólakból meg fákból, semmi használhatót.

[ Szerkesztve ]

▼▼▼Ford Focus RS►►►

(#7484) dedike válasza Dj Sügi (#7483) üzenetére

dedike
(PH! addikt)

Megértelek. Nekem egy tamarinduszom lett a 30-ból, a többi mind hasonló semmit nem érő dolog. :(

Bagoly van, ha érdekel. :K

Jó szerencsét!

(#7485) Dj Sügi válasza dedike (#7484) üzenetére

Dj Sügi
(őstag)
LOGOUT blog

Nem sokáig tart ez a csere nap és rohadt ritkán van. De a mostani eventből kiváltom az ólakat meg a fákat, hátha lesz valami használható végre...

▼▼▼Ford Focus RS►►►

(#7486) dedike válasza Dj Sügi (#7485) üzenetére

dedike
(PH! addikt)

Legközelebb majd oda kell jobban figyelnünk... :K

Jó szerencsét!

(#7487) Dj Sügi válasza dedike (#7486) üzenetére

Dj Sügi
(őstag)
LOGOUT blog

Max még azt tudom csinálni, hogy csp-ért megveszem az állatokat, terméseket és akkor nem kellenek az ólak, fák. De ehhez valami nagyon okos dolgot kellene kitalálnom, mert az én szintemen még nagyon sokan számít egy db növény 3-4 K-ért vagy egy jószág 10-30K-ért.

▼▼▼Ford Focus RS►►►

(#7488) dedike

dedike
(PH! addikt)

Kivel mi történt? Sehol senki hónapok óta? Ennyire elégedettek vagytok? :Y :C :D

Jó szerencsét!

(#7489) Szotyi25 válasza dedike (#7488) üzenetére

Szotyi25
(kvázi-tag)
LOGOUT blog

Tudod nyár vége van, betakarítás a JÓ paraszt ilyenkor éjjel-nappal a földeken tüsténkedik! :DDD

Az élet 6 km/h felett kezdődik! By babakocsis gyereksétáltatás.

(#7490) dedike válasza Szotyi25 (#7489) üzenetére

dedike
(PH! addikt)

Úgyvan..... :C :R

Jó szerencsét!

(#7491) antikomcsi válasza dedike (#7488) üzenetére

antikomcsi
(PH! kedvence)

Gondoltam, hogy panaszokat nem írok be, mert azzal már biztos tele a hócipőtök, hanem csak a jó újításokról, szuper fejlesztésekről, ragyogó eventekről teszek itt jelentést.

És eddig pont ezt teszem hónapok óta! :D ;]

(#7492) dedike válasza antikomcsi (#7491) üzenetére

dedike
(PH! addikt)

A kis gonosz... :P

Mondjuk azzal, hogy elvették a korlátlan trágyadombot jól megszívattak mindenkit, pedig milyen hamar megszoktam. Így meg eventkor 800 volt a trágya darabja.... :W

Jó szerencsét!

(#7493) antikomcsi

antikomcsi
(PH! kedvence)

Új terület a Bahamán!

Kukkoljátok meg!

(#7494) dedike válasza antikomcsi (#7493) üzenetére

dedike
(PH! addikt)

Megvan! Legalább már a bahama cuccok ára is leesik a francba, viszont banán lesz dögivel...

Jó szerencsét!

(#7495) antikomcsi válasza dedike (#7494) üzenetére

antikomcsi
(PH! kedvence)

Én nem nagyon piacolok, azt sem tudom, hogy milyenek a bahás árak, de majd akkor megnézem.

Szerintem ezt olcsón adták, kicsit igazságtalannak érzem is így a dolgot.

(#7496) dedike válasza antikomcsi (#7495) üzenetére

dedike
(PH! addikt)

Önmagukhoz képest valóban olcsóak voltak. Lehet, hogy tényleg árat akartak letörni, de lehet ez csak valami újítás része.
Mondjuk pillanatnyilag nagyon elszálltak az árak, mindenkinek csillag kell. A múlt hónapban én is elköltöttem majdnem mindet, most kellett szereznem jócskán hozzá. :B

Jó szerencsét!

(#7497) antikomcsi válasza dedike (#7496) üzenetére

antikomcsi
(PH! kedvence)

Csillag kell???

De mi a francra? Még így is maradt majdnem 3000, totál értékelhetetlen dolgokat adnak a feladatok, ha a befektetés / hozam arányt nézem, nem is éri meg csinálni őket.

Na meg az lesz a következmény, hogy most, hogy van egy plusz terület, ami bevonható az eventbe esetlegesen, nem 15.000 növényt kell majd termelni, hanem 20.000-t.

(#7498) dedike válasza antikomcsi (#7497) üzenetére

dedike
(PH! addikt)

Annyira nem éri meg a feladatokat teljesíteni, hogy igazából nem szoktam vele foglalkozni. Akkor gyűlnek, mikor van valami olyan event véletlenül, amit megcsinálok. :(

Meg a tölgyből is sokat kiváltottam, mikor még "aktív" voltam. (5530 csillagja van a tölgynek.) :B

Jó szerencsét!

(#7499) antikomcsi válasza dedike (#7498) üzenetére

antikomcsi
(PH! kedvence)

Ja, hogy azzal eteted a fádat, hogy nagyra nőjön! ;]

Én is kihagytam elég sok eventet egymás után, mert, teljesen hiányzott belőle a motiváló erő!

Mostanában megcsinálom őket, nem tudom mi ütött belém! :B

Copyright © 2000-2015 PROHARDVER Informatikai Kft.