Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsolt1

    tag

    Sziasztok!
    Először is el kell mondanom, hogy a játék nagyon jó, de akadt vele egy-két problémám. A játékot nemrég kaptam meg (3 hete), de most csinálom végig másodszor(az összes baráti és mellékküldetést is) annyira tetszik. Naszóval a problémám az, hogy hogyha el akarom indítani a játékhoz tartozó map editort akkor azt írja ki, hogy a program leállt és a windows megoldást keres a problémára. Ez az ablak kb. 3 másodperc múlva el is tűnik és utána semmi nem történik. Próbáltam azt, hogy újra felrakom a játékot(most próbáltam harmadszorra), de nem segített. :(
    Szerintem e miatt a dolog miatt nem megy a multiplayer sem, mivel (beregisztráltam magamat előtte) azt írja ki, hogy a térképletöltés megszakadt és visszadob a legelső részére a menünek. (Az ellenfelek is megvoltak már.) Ha én akarok létrehozni egy ilyen meccset akkor is ez a probléma.
    Ebben a két kérdésben szeretnék segítséget kérni, mert láttam a youtube-on milyen jó kis pályákat lehet csinálni a térképkészítővel és ezt én is szívesen kipróbálnám. :)
    A játék rész ettől függetlenül kifogástalanul működik. A gépemen windows 7 van.
    Segítségeteket előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák