Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Rajjmen #359 üzenetére

    Kár, hogy az új hűtőről lehagyták a VTT alkatrészeket hűtő nyúlványt... :F (Itt ami az E758 hűtőjéről felfele kinyúlik [link])
    Pedig az E758-on az elég meleg tudott lenni.... (Mondjuk lehet, itt már kevésbé melegedő alkatrészeket használtak ugyanoda)
    Valamint nem értem, miért raktak rá kisebb tápkör-hűtőt... A régi bár nem minden CPU-hűtővel volt kompatibilis, de azért nekem izmosabbnak tűnik...
    Utolsó kérdőjel bennem, vajon hogyan oldották meg ez a két új vezérlő (sata 3 és USB 3) interfészkapcsolatát.... A régi E758-on nagyon jó volt a slotkiosztás, a 3db 16-os slot tudta a 16-16-os üzemmódot, a 16-8-8-at is és a 16-16-1-et is... Engem ez utóbbi érdekelne, vajon megmaradt-e, mert ez igen hasznos tud lenni pl. full CF+valami PCIe-s bővítőkari esetén, nem feleződik le az egyik VGA PCI-sebessége, egy átlag bővítőkarinak meg untig elég a maradék egy sáv PCI-e....

    Viszont nagyon nagy előny, hogy a zajos ventitől megszabadították a lapot, nem kell moddolni, ha valaki csendet szeretne.... [link]
    Gondolom, az E758 további jó tulajdonságai megmaradtak, az élettartamgarit leszámítva... :U
    Ja, egyetlen bajom eddig az EVGA lappal, hogy nem működik normálisan a ventiszabályozás, pedig az elgondolás a működéséről példás.... Szerencsére nincs rá igazából szükségem... :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák