Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Solt-

    veterán

    válasz prtvlogan #88951 üzenetére

    És miből gondolod, hogy a lemezen nem csak a steam telepítője lesz? :)

    www.smart-bus.hu

  • Dilikutya

    félisten

    válasz prtvlogan #88951 üzenetére

    A dobozos indításához is kell a Steam. Ha az nem elérhető, akkor csak krekkelve tudod játszani, szóval nem lesz különb egy torrentboltos telepítésnél. :) A vásárlás eddig is korlátozva volt, ez a régiózár. Csak úgy meg nem tüntetnek el semmit a fiókodról, ha legálisan vetted, nem érhet baj. Lopott kártyával seftelt cucc nem ér. Ollie említett egyetlen játékot, amit valóban elvettek, de az multis volt, és leállították a szervereit, bár ez még önmagában a fiókról levételt nem indokolja, akkor se, ha utána nem tudod használni. De ha te a Steam-ről, dobozosan vagy egyéb hivatalos digitális eladótól veszed a Witcher 3-at, azt sose veszik el. Meg a többit se, sokezer játékra jut egy eset.

    [ Szerkesztve ]

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

  • csaba951

    veterán

    válasz prtvlogan #88951 üzenetére

    Nem fogod tudni elindítani offline-ban sem.
    (Ha jól értem, akkor te is azt feltételezed, hogy a dobozos változat is Steam-es lesz.)

    Maximum a warez verziót tudod beüzemelni ilyenkor. Feltéve ha egyáltalán lesz ilyen, és működik is. Viszont ebben az esetben meg feleslegesnek érzem megvásárolni.

    Igazából a "lázadásod" nem a Steam ellen szól, hanem az ÖSSZES online megvásárolt tartalom kiadója ellen. Hogy egyoldalúan és alaposan visszaélnek a helyzetükkel.

    Egyébként csodálom, hogy egy jogi troll nem perelte még be a Steam-et/RockStar-t. A Steam-es vásárlás végén egyértelműen ott van, hogy a vásárlás végleges. Utólag nem lehet rajta változtatni. Namármost az ő értelmezésükben ez azt jelenti, hogy később semmilyen indokkal nem kérhetem vissza a pénzem. Rendeben, elfogadom. De szerintem egyben azt is jelenti, hogy ők meg később nem módosíthatják a beleegyezésem nélkül az eladott terméket. Márpedig ezt csinálták.

    Ha rám vonatkozik a "végleges" kikötés akkor rájuk is. Vagy egyikünkre sem.

    88953 Dilikutya
    Ez nem "normál" típusú, szokásos korlátozás.

    Most arról van szó, hogy korlátozza a fiókodhoz való hozzáférést, ha az USA kormánya úgy dönt, hogy az adott terültre szankciókat vezetnek be. Hiába voltál végig jogkövető, akkor is korlátoznak. Csak azért mert megtehetik. Ez azért aggasztó. Pl. teljesen kiszámíthatatlan, hogy nem vezetnek-e be holnap Magyarország vagy annak egyes területei ellen ilyen szankciókat. Mert ugye elvileg bármikor megtehetik.

    A USA kubai embargója ennél jóval átláthatóbb. Ott nem fogadták el a kubai játékosok pénzét, majd blokkolták a hozzáférésüket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák