Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Arkennys

    addikt

    válasz bullseye #70765 üzenetére

    Hát, sokan nem tudnak a bundle fogalomköréről sem, és így arról sem, olykor mennyire túlfizettetnek velük valamit. :( Annak a szégyene aki ezt megjátssza velük, egyetértek ebben is.

    FB-n egy steam csoportban már nem győztem szólni, mikor az ingyenesen osztott dead island epidemiceket cserélgették volna giftekre amikért valaki fizetett is. :(((

    Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

  • tomsolo

    őstag

    válasz bullseye #70765 üzenetére

    "Amúgy láttam én már olyat, hogy valaki hálás, amiért 5-600 forintért megkapja egy 1 dolcsis bundle negyedét. "

    Azza semmi baj nincsen, imho ha már lejárt felette az idő.

    Egyfelől vannak az arcpirítóan szarrágó, patkánylelkűek akik mosolyogva kirágnák a májadat is csak ingyen legyen nekik, másfelől vannak kéreglelkű rezignáltak akik szolidan feldicsérik magukat amiért érdeklődsz a nyitó steam árnál is drágább stuffról. Nyilván ez a két véglet ami közte mozog az az egészséges.*

    Hogy éppen mennyit ér "valóban" egy dolog azt két dolog határozza meg:
    - aktuális ára: nem steam store price, nem két évvel ezelőtti bundle ára hanem, most jelenleg mi a legalacsonyabb ára a különböző források alapján (értsd mennyiért lehet beszerezni - egyébként ez is idő, szóval lehet hogy ehelyett pénzt is kereshetnél).

    (Pénzes vásárlásnál felesleges belekeverni a trade oldalakat, mert ideje eldönteni,hogy ismeretlenül, gyakorlat nélkül érdemes-e ezzel cseszni az idődet.)

    - kereslet-kínálat. Van-e belőle, gyakori, ritka, jó, rossz kulcs/játék ezek mind emelik v. csökkentik a pénzt.

    *Vásárlásnál van viszont egy kivétel: ha úgy érzed tényleg igazán kell neked vmi, akkor onnan fogod megvenni ahol a leghamarabb tudod tolni ezért felesleges összehasonlítani bármivel.

    Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

  • Crus

    őstag

    válasz bullseye #70765 üzenetére

    És mit zavar az téged? Nem is 1x vettem már én is így játékot, tudtam, hogy nem rég volt bundleben... sőt itt is vannak akik "bundlebenvoltmár" játékot árulnak jóval többért. Kit érdekel? Szabad áras minden. Adhatja a pék 20k-ért is a kenyeret, legfeljebb a kutya nem megy a boltjába... de hogy páran itt arra vagytok ráállva, hogy 2 naponta pellengérre állíttatok ismeretleneket az nem kicsit gáz. Ennél már csak az a keményebb, amikor odaszékeltek a másik üzlete alá... :W

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

Új hozzászólás Aktív témák