Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    válasz FollowTheORI #63295 üzenetére

    Köszönöm Neked is!

    Ez ami nekem van, nem egy virtuális webkártya, hanem egy fizikailag létező Mastercard, ami egyébként csak internetes vásárlásra használható és ehhez társul is egy alszámla, amire vásárlás előtt annyit tudok átvezetni amennyit el akarok költeni és ez a Mastercard van beregisztrálva PP alá a te szavaiddal élve. Nekem ez a kombináció mindig működött csont nélkül, sosem voltak problémáim a vásárlással a neten.
    Lehet, hogy az volt a gond egyébként, hogy regisztráció után nem változtattam meg a nevemet a rendesre a g2a honlapján a fiók beállításaimnál (az email címemből generált nevet), ezt azóta már orvosoltam, de már csak a tranzakció után, de azóta meg ugye nem próbálkoztam újabb vásárlással. Illetve az ország nem volt Magyarországra állítva, mikor próbáltam vásárolni, azért mert azt hittem, hogy csak úgy írja ki nekem dollárban az árakat, ha USA -ra állítom, azóta persze rájöttem, hogy az ország beállítás és a currency elkülönül egymástól. Ma este mégegyszer neki futok, de most úgy, hogy inkább feltöltöm a PayPal fiókomat valamivel több mint 15$ al és ezzel, illetve a kijavított adatokkal, remélem már sikeres lesz a tranzakció.

    Más: Nem tudom valaki használ e Moneybookerst (új nevén Skrill, csak én jobban szereten a régi nevén hívni). Mert a g2a -n Moneybookerssel is lehet fizetni, viszont ott más email címmel vagyok regisztrálva, mint a g2a -n, ha abból indulunk ki, hogy minden adatnak jó lenne egyeznie, ez jelenthet e problémát abban az esetben, ha PayPal helyett Moneybookerssel szeretnék fizetni? Nem szeretnék még egy cancellelt tranzakcióba belefutni.

    [ Szerkesztve ]

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák