Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chronos85

    tag

    válasz l.skywalker #135990 üzenetére

    Pénteken az itt olvasottak alapján még kora délután megvettem a RDR2 online-t epicen. Viszonylag lassú a net, késő estére lecsorgott beléptem felajánlotta az akciós storyt mellé megvettem. Akkor még ment itt a találgatás miért nem megy a story, persze nekem sem ment.
    Írtam a supportnak vásárlás téma alá és ma délelőtt az alábbi választ kaptam.:
    "We understand that you are facing issue accessing Red Dead Online purchased from Epic."
    /Azt nem részleteztem nekik, hogy honnan vettem. Annyit írtam hogy korábban vettem az onlinet és most a storyt is szeretném kipróbálni (csatoltam nekik rockstaros luncher és a vásárlásról képet.)/
    "As a workaround, we suggest you to completely uninstall the Epic version of Red Dead Online from Epic launcher, remove all the files pertaining to it and then install the game from Rockstar Games Launcher. This happens due to the fact that both Story Mode and Red Dead Online is of different versions and you would require the corresponding files to play each game.
    Once this is done, you can install back the Epic version of the game to a different location and play both the versions simultaneously."

    Ez pontosan ugyan az a megoldás, amit itt a fórumon már szombaton többen megosztottak.
    Valamint ugye volt akinek még hamarabb ugyan erre a problémára egy sablon megoldást küldtek.

    Nekem ebből több dolog jött le. Tudnak a vásárlási módszerről, de jelenleg nem érdekli őket, valamint valszeg sok hasonló ticketet kaptak, mert már más választ küldtek 1 nappal később.
    Persze lehet csak egy tájékozottabb suportost fogtam ki.

    Szvsz az epices refund se fogja őket lázba hozni, de természetesen ezt mindenki magának döntse el, hogy 2000 forintért kockáztatja-e az egészet.

    u.i.: Szombaton lehúztam újra az RS luncherből a játékot és este már gond nélkül indult a story, így a vasárnap reggeli levél kicsit megkésett.

    A mai epices lámpásra elsőre a Sunless Sea ugrott be, viszont ezt is adták már korábban ingyen és két egymás követő nap csak nem adnak korábbiakat...

Új hozzászólás Aktív témák