Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • echterion

    nagyúr

    válasz Źşë' #106853 üzenetére

    Érdekes az álláspontod. Ha pl. az étteremben nem ízlik az étel, akkor legközelebb is visszamész, hátha legközelebb jobb lesz? Hány esélyt adsz neki?

    Nos, a játékipar szolgáltatás. Hasznot akarnak? Magasabb szintű szolgáltatást kell nyújtaniuk. Ha egy moziban nincs csak 2D sztereo, egy másikban meg van trueHD, akkor te melyikbe mész?

    Azt látom, hogy te nagyon véded minden hsz-edben a kiadókat / fejlesztőket, de a másik oldalt valahogy sosem nézed, pedig kellene, ugyanis ez nem a tervgazdaság, ahol csak az van, hogy kapsz valamit, mert nincs más. Itt van alternatívának nekem pl. az online mmo-k (WoW és a WoT), vagy a PS4, de a mai PC-s játékok között is vannak jól megcsináltak. Ott van pl. a GTA V, azt meg tudták rendesen csinálni? Meg, akkor tessék a többieknek is felzárkózni hozzájuk. Ha nem, mehetnek a süllyesztőbe. Én szivesen adok pár ezressel többet is egy játékért, mert szerencsére megtehetem, de ha nem teljesíti az elvárásaimat, akkor nem kapják meg a pénzem. Ennyi.

    Demón spórolnak? Akkor vállalják a következményeit: nem veszem meg előre, várok gameplay-eket, virágboltba megyek. Ez egy döntés a részükről, ennek minden következményével. És miért éri meg nekik? Mert a hozzád hasonló emberek így is megveszik első nap a vackaikat. És ezt nem sértésnek szántam, remélem, nem veszed annak. Inkább úgy írom, hogy hozzád hasonlóan gondolkodók.

    **********

Új hozzászólás Aktív témák