Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz djculture #85151 üzenetére

    Az lényegtelen, mivel a nyilvántartás számítógépen megy a nagyobb áruházláncoknál már, ár, megnevezés el van tárolva adatbázisban, az egészet már csak ki kell tenni a netre egy keresős weboldal mögé. Ha tudom, mit akarok venni, nagyban megkönnyítené a dolgomat, hogy hol van jó áron. Pl. Szolnokon nekem a nagy Tesco prostituált messze van, az kitérő, mivel én nagyon ellenkező irányban lakom, és a belvárosban dolgozok. A prostituált tecsós busz meg óránként jár. Felvinni valamit a rendszerbe most is fel kell, az akciókat is ugyanúgy átírják az adatbázisban (gondolom, 1-2 kattintással), ez szinkronizálhatna össze egy webkeresővel. Még ha nagy összesítő oldal nem is lenne, ha csak az áruházlánconk/boltok oldalain lehet keresni, már jó. A Media Markt-nak is fent van a katalógusa, bár a webshop nem tudom, mennyire fedi le a teljes árukészletet. A keresője viszont nem a legjobb, konkrétan a jótól is messze van.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák