Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sagem

    addikt

    Ubi játékok még hagyján, de én már ott tartok, hogy a kedvenc sorozatom (Football Manager) új részét sem fogom többet megvenni előre. Az idei volt az utolsó. Azt elfogadtam az évek alatt, hogy minden évben kis kozmetikázással kiadják ugyanazt, ok, ez egy ilyen műfaj, nagy csodák nincsenek, én meg függő vagyok, ez az egyetlen játék amit a megjelenése előtt bezsákolok. Mostanra azonban tele lett a puttonyom azzal, hogy kb. a megjelenés után fél évvel javítják ki a nagyobb hibákat, s lesz olyan a játék, amilyennek a megjelenéskor kellett volna lennie, ez már szinte "hagyomány"..akkor majd inkább megveszem fél év múlva, jó árasítva, ha a kiadó/fejlesztő páros ennyire nem tiszteli a saját rajongóit.

    Mondjuk FM-ből van demó, de abból sokat nem szűr le az ember. És ami az érdekes: az emberek hozzáállása. A steam oldalon és a különböző fórumokon is két tábor alakult ki, az egyik tábor úgy mint én belefáradt ebbe, s dobálják a negatív jelzőket, a másik tábor meg azt mondja, hogy ez a FM (nyilván réteg játék, de nagyon elkötelezett rajongó bázissal rendelkeznek..), s tök mind1 mi lesz, akkor is megveszik minden évben. Gondolom a többi sorozat/játék rajongói is ebbe a két táborba sorolhatóak, csak az a kérdés, hogy ki mikor ébred fel a kábulatból és vándorol át egyik táborból a másikba:) Ennél a játéknál pl. valami történt végre, mert az idei kiadás annyi negatív kritikát kapott, hogy viszonylag hosszabb ideig "negatív" volt a Steames besorolása, ami a FM esetében durva:) Most már "többnyire pozitív" de még mindig a negatív kritikákat tartották a leghasznosabbnak a legtöbben :)

    [ Szerkesztve ]

    „Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

Új hozzászólás Aktív témák