Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz djculture #79539 üzenetére

    Ebből is csak az a tanulság, ha steam-en egy preorder nem lockos és érdekel azonnal le kell csapni, különben várhatjuk a -50% meg 75%-os akciókat hogy ugyanott legyünk pénzben mint pl az oroszok. :D

    Sokat filóztam énis a Mordoron... majdnem megvettem sokadik felindulásra pont azért, mert ha jön a lock akkor oroszoktól nem vehető meg többé olcsón, és ez be is következett. De végül elvetettem mert most ha van időm mással játszanék. Így majd akkor lesz aktuális mikor majd utánam dobják GOLD edition formájában egyszer. Addig maradnak a filmek. ;]

    Mondjuk azt hozzá kell tenni, a kulcsokon még nincs aktiválási limit, most még csak ahogy nézem a gift ajándékozást zárolták Steam-en belül. :)

    (#79572) djculture

    Nyilván most még nagy az újdonság varázsa... van benne azért pár jó eredeti megoldás. Néztem a majd 2 órás gameplay bemutatóját. De igen... alapvetően ha kiveszek a történetből akkor csak egy "sima" kardozós akciójáték, kis loot, stb, mint pl az AC. Csak más köntösben.

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák