Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    Jájájáj, miről maradtam majdnem le! :Y

    Digital Combat Simulator: World modulok vannak olcsóért(20-50-70% engedmény) Steamen még... másfél óráig. Én vétkem, én vétkem, én igen nagy vétkem. :B

    Steames kulcs jó a DCS Steam nélküli változatához is!
    Maga a játék egy komolyabb repszim folyamatos fejlesztgetéssel, bővítgetéssel, és egész szép jövővel. Hamarosan jön az EDGE motor beiktatása a DCS World 2.0-vel ami DX9 render motor DX11-re lecserélését hozza, és sok más fejlesztést.
    Alapból ingyen két repülhető gép van(Su-25T, TF-51 Mustang), ezek mellé lehet több géphez való hozzáférést venni.

    Tudom ajánlani a -70%-os Black Shark 2-t (Kamov Ka-50) a helikopter bolondoknak, a -70%-os A-10C Warthogot tankelleneseknek, de messze a legjobb ár-érték arányú modul a -70%-os Flaming Cliffs 3 a 7 repülhető gépével(F-15C, A-10A, Su-27, Su-33, MiG-29A, MiG-29S and Su-25), a -70%-os Combined Arms pedig jópofa kiegészítés amivel a földi egységeket is tudjuk irányítani. Combined Arms-t nem tudom nyugodt szívvel ajánlani különállós stratégia-akció-tankszimként(én arra számítottam :B ), de egy repcsi mellé felderítgetni, vagy a problémás ellent földi légvédelemmel kiiktatni azért nem rossz, és némi késő hidegháborús tankolódás is belefér Wargame AirLand Battle/Red Dragon fanoknak akik közelről szeretnék látni a háborgást.

    Többi modul is jó aki épp a régebbi gépeket szereti, de azok nem kaptak rendes leárazást, így elég drágák még. :(

    Szovjetorosz testvéreinknél még nagyobb a zakció, A-10C/BS2/FC3 3 kulcs környéke 8 euró helyett, Combined Arms 2 kulcs 11 euró helyett(!!), több vételénél kedvezmény. :DDD


    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák