Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz wwenigma #71431 üzenetére

    "mert vérpistikejózsika miatt nem kapunk rendes grafikát (mert nem megy normalisan az űberkonzolsz*rodon)"

    lehet, hogy a világképedbe beleillik, hogy az ubi direkt a pécéseket szivatja, de az is lehet, h azért nem kapsz/kaptad meg a plusz grafot, mert
    - a gépigényre így is jött elég panasz, minek még növelni a százezres vgakat birtoklók frusztrációját
    - lehet h még sokat kellett volna szarakodni a pluszeffektekkel - lásd a randa/béna homály, a vibráló fények. így is csúszásban voltak - nekem ez egy multicégnél inkább tűnik hihető alternatívának

    "nem kapunk normalis fps jatekokat (mert normalis recoil és aim assist kivétele mellett belehajintanad a kontrollert a TV-be,"

    vajon konzolexklu címekbe miért raknak recoilt és miért merik kihagyni az aim assistot? (pl killzone)
    ez nem "konzolkoncepcio" hanem realizmus hajszolása/elvetése...

    arma-ban van "normális recoil" azt hallottam, told azzal, ha a bf3-4 pl neked túl "árkádos" ;)

    " p2p rendszer lagcomp meg megöli a multit) Hát kösz. :W"

    a p2p sem feltétlen lagos, ill. konzolon sem feltétlen p2p a multi

    "divat" mindenért a konzolra mutogatni, a valóság az h megváltozott a játékosréteg (és -szám)
    nem a geek a célcsoport, millás eladások kellenek (függetlenül attól, h pécé vagy konzol), ebbe nem feltétlen fér bele a "mélyebb" játékmenet

    ---

    (#71430) Lackki : az szerintem csalás és jó volna ha bannolnák a használóit :) (meg egyébként is csak gamepad-emu cucc, nem olyan egeres - azt mondják. pár tény: pontosabb és gyorsabb, mint a sima pad.

    (#71432) DeFranco : nincs ezzel gond, szívesen "magyarázkodok" ;)

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák