Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bullseye

    addikt

    válasz Zirowe #19381 üzenetére

    Valóban ez a közmegegyezés... és egyet is értek vele, mert elvi okokból utálom a régiózárat, meg anyagiakból is :) (csak pl. Amazonnál nem merek ugyanazzal a kártyával regisztrálni USA-ba is, amit amúgy használok). De akkor pl. danih-t már máglyára kell vetnünk, mert ő valamennyire túlmegy ezen, még ha a közjó (vagy legalábbis az enyém) érdekében is?

    Én is háborogtam, amikor valaki még büszkélkedett is, hogy 1$ helyett 0,1-t adott egy indie csomagért, de akármennyire is kicsinyesnek érzem, teljesen jogosan tette, mert a rendszer engedte, és még mindig engedi... Ezt az amazonos trükköt viszont legfeljebb eltűrik egyelőre, mert nem tudják szűrni. Lehet hogy csak szürke terület, de tuti nem fehér, esetleg cocom listás, meg x360/ps3/itunes hagyomány. Ezért írtam, hogy – szerintem – elmosódott a határ, van akin úrrá lehet a kapzsiság, vagy csak a lelkesedés, hogy most jól kijátssza a rendszert. Van aki ügyes és van aki ügyeskedő, utóbbiaknak nem kell segíteni offkorz, de nagyon küzdeni sem kell ellenük. Kis szerencsével a karma úgyis elrendezi a dolgokat.

    'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

Új hozzászólás Aktív témák