Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    válasz Vladi #2927 üzenetére

    pl múltkor volt valamelyik számteches lapban pár ilyen blueray lejátszó, ott volt érdekes számomra hogy 120-140 körül már vannak sony is 200 alatt.

    Én is szeretek építgetni, számítógépet. De ha nem is tudom teljes mértékben összehozni a dolgokat úgy ahogy szeretném meg még ennyit költsek is rá az úgy már nem oké. Pl én házakat amiket nézegettem pl zalman ami tetszik az 70k, + egy konfig bele ~130k (olcsón megszámítva). És akkor ugye ez még egy zúgóbúgó dolog, márpedig ha hd filmet nézel az azért mozgatja a prcit és kell neki hűtés, ahhoz hogy halk legyen, újabb +70k vízhűtés. Ha meg újabb gyorsabb valami kell azt úgyis csak nagyon szűk keretek között tudod bővíteni, hisz folyamatosan jönnek az új csatik, új foglalatok.....

    Olvasgattam logoutokban htpcs írásokat, eg neten is több felé körülnéztem, látok benne fantáziát még most is, de ahhoz hogy összehozzam olyanra amilyen nekem tetszene az így már messze túl sok nekem hogy megnézhessek néha néha egy hd filmet. Ha lenne egy full hd plazmám, meg egy előfizetésem egy internetes htpc n keresztüli tv re (nem is tom melyik szolgáltató hírdeti, nagyon ötletes és klassz dolog) akkor belevágnék, de így én most ezt a projektete (még a tervezgetés fázisában:) ) felfüggesztettem.
    Most megoldottam hogy a notebook rákötöttem a tv re, 1360x768 ban szépen megy is, szal lett egy extravékony htpc m :).

Új hozzászólás Aktív témák