Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #75912448

    törölt tag

    válasz TCr #18049 üzenetére

    Távol áll tőlem a pc-s (minőségi) zenehallgatás, főleg optikai kimeneten, de mi van abban az esetben, ha nem az alaplapi Realtek csodával zenéztek, hanem vesztek hangkártyát. Mióta az eszemet tudom hangkártyát használok. Kb 6-8 éve vettem csillagászati összegért egy PC-t, minden félretett pénzem ráköltve :), nem is maradt hangkarira, gondoltam fejlődik a technika, jó lesz az alaplapi. Másnap a boltban voltam kenyérpénzen rendelve egy Audigy 2ZS-t :) . Ég és föld volt a kettő, leírhatatlan a minőségbeli különbség, feltételezem ez ma sincs másképp.

    De mondom, mára már nem követem a pc-s zenehallgatói vonalat, így ha pci és egyéb csatolók miatt elképzelhetetlen amit mondok, teszem azt minőségromlás és egyebek miatt, akkor nem szóltam :) . A HDMI kimeneten történő hangminőségével én elégedett vagyok, nálam hangyányit jobb a Dune-nél (legalábbis otthoni körülményeim között, az én ízlésemnek), és az Oppo család kivételével mindegyik MP-nél, amit hallottam. Továbbra is csak a felskálázásba tudnék belekötni, ha valakinek ez fontos.

Új hozzászólás Aktív témák