Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • duvi

    nagyúr

    válasz Dzsek #3988 üzenetére

    - "A legnehezebb a leszállásnál a két rotary switch tekergetése (alapból ezekkel emelkedek, oldalazok)" Szerintem ez a tekergetős megoldás nagyon nem jó ötlet a thrusterek vezérléséhez. Mindenképpen nyomógombra, vagy négy irányú mini joyra tenném ezt a funkciót. A mellékelt kép alapján én erre a négyirányú kapcsolóra tenném a le/fel jobbra/balra mozgást:

    - A teljes játék mérete se sokkal több. 3,2GB a jelenlegi Gamma install mérete.

    [ Szerkesztve ]

  • velizare

    nagyúr

    válasz Dzsek #3988 üzenetére

    tipp leszálláshoz: zéró tolóerő állás legyen meg (billentyűzeten x). tedd a hajót vízszintesbe, a leszállóhely közelében, engedd ki a leszállótalpakat és rögzítsd a joystickot nyugalmi helyzetben. amire szükséged lehet, az az irányba állás, de ahhoz ne a gépet döntsd, hanem használd a függőleges vezérsíkot (űrhajón ilyen nincs, de képzeld oda). ha már köel vagy, a radarod átalakul leszállást segítő radarrá, és pittyegni kezd a távolság függvényében, mint egy tolatóradar.
    a többi mozgást pedig a fúvókákkal végezd, nulla, vagy nagyon alacsony tolóerőn.
    nem bonyolult.
    ha már jobban manőverezel felszíni ojjektumok közelében, próbálkozhatsz rárepüléssel is. a titka az, hogy viszonylag nagy sebességről kell lefékezned nullára egy jól meghatározott ponton és helyzetben.

    Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

Új hozzászólás Aktív témák