Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 3.Aragorn

    addikt

    Eljutottam odáig, hogy a methanol monohidrát kristályból eleget bányásztam, hogy a refinery 1 db refined elemet csináljon (meg 4% fura nevű salak anyagot???) Ez a refined elem nem került át a raktérbe, csak vent-elni tudtam, ez eddigi szerény tapasztalataim alapján az anyag teljes megsemmisülését jelenti a gyakorlatban, ami nem csak azért bosszantó, mert ütközik az anyagmegmaradás törvényével, hanem mert hiába küszködtem 2 és fél órán keresztül egy alig néhány ezer kreditet érő vacak nyersanyaggal, nem hogy feldolgozni nem tudtam, még az eddigi ércek is elvesztek. :(((
    Pedig megvettem már az összes spéci scannert, nagy nehezen meg is tanultam őket használni, de ha ez ilyen keservesen macerás akkor még úgy se éri meg hogy ha a finomított érc darabjáért milliókat kaszálnék. Ennyi idő alatt sima kereskedelemmel 5-8 nagy forduló is megvan és már a T6-ossal is millió fölött lehet vinni egy körben. Itt meg külső oldalakon kell lelőhelyeket kutatni, odamenni, kikaparni az ércet, finomítgatni, reménykedni hogy közben nem lőnek porrá - engem 4-6 alkalommal scanneltek le de mivel tökütes volt a raktér, nem értem meg még a lézert se hogy rám pazarolják - , és ha valami csoda folytán még értelmes anyagot sikerül kinyerni mindebből, még piacot is kell neki valahol találni, ami gondolom nem éppen a szomszéd csillagrendszerben van...
    Bocs a rantért de most teljesen elkeseredtem, megyek is aludni. :(

    Nem minden vándorút céltalan...

Új hozzászólás Aktív témák