Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick3D

    senior tag

    válasz 42861 #27536 üzenetére

    Szia !

    Ezt már 2.2 előtt beharangozták a devek hogy nerfelve lesz A LONGRANGE SMUGGLING & TRADE !! Tehát most nem stationt nerfeltek hanem az egészet megfogták és kategorikusan gyengítették. Már a bétában lehetett látni hogy 8 illetve tized annyi lesz a pénz értük. Egy kissé szerintem is túlzás hogy ennyire kevés pénz jár érte ahogy Duvi is említette lesznek még finomhangolós patchek.

    Mindig voltak és lesznek jól fizető lehetőségek például most vettem egy belugát kifitteltem full jumprangre és elég jól lehet vele szedni a millákat utasok szállításával , nem sothis ceos robigo quince newyembo minőség de egész jó alternatíva egy másik vonalon :C

    20 Sothis/Ceos kör után ( 2milliárd) azt kell hogy mondjam engem nem feltétlenül érdekel , megjelenés óta bent volt és még csak most szedték ki , ennek bőven örülni kéne hogy egész idáig bennhagyták :K Ezt úgy mondom hogy összesen játszottam 2 hónapot a játékkal kb :) több mint 1 év üresjárat volt közte.

    A másik oldal pedig bejön egy kezdő totál 0 órával és pár nap elteltével realizálja hogy Cr kell. Beüti googléba "elite dangerous how to earn cr fast" és az ehhez hasonló dolgokat vagy youtubra és ha seggelős akkor kb 1 héten belül anacondában ül fullra fittelve. Fingja nincs az egész játékról csak megy mint az utakon a BMW-s bömbikék. Szerintem nem éri meg . . . nem arra gondolok hogy a frontier által mutatott útvonalat kéne bárkinek is végigjárnia de azért nem egy condában kéne ülni 1 hét múlva. A legtöbb játékos itt abba is hagyja mert nem tudja még csak értékelni sem amit megszerzett és csak a grindot látja mindenbe még abba is amibe nem kéne amit nem lehet 100% ban a játékos számlájára írni szerintem :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák