Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz Urby66 #19750 üzenetére

    Ja, hogy ti ott a birodalomban nem tudjátok, mit tartalmaz a genfi konvenció??? Hát miért nem ezzel kezdted! Ne is hallgass másra, majd én röviden összefoglalom. Az arról szól, hogy a Fed pilótáknak mindig igaza van(1. bekezdés 1. pont) De különösen az S.S. monogramú pilótáknak van igaza(1. bekezdés 2. pont). :K :K
    -
    Annál az esetnél meg valószínűleg én is odakozmáltam volna. Alapból azért szólózom, mert egyszerűen a magam játékát játszom a magam ritmusában. Az olyan apróságoktól kezdve, hogy nem óhajtom egy outpost egyetlen medium landing pod-ját órákra blokkolni, csak mert épp más dolgom akad(persze tudom, hogy ki is lehet lépni), az olyan komolyabb szempontokig, hogy a nálam gyengébb játékosoknak amúgy sem akarok kárt okozni, az olyan bandákkal meg nem óhajtok összefutni, mint annál az ominózus kölcsönadásnál, vagy hogy egy hazRES-ben meg nincs szükségem konkurenciára. A wing buli azért nem lehet rossz, de pl a játékidőm 90%-a meg hajnali 2-6h közé esik, ami lássuk be, nem a legoptimálisabb időintervallum

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák