Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    Nahh...

    Eddig nem is tudtam eme topik létezéséről, de most megtaláltam! (Mitád jóisten, akkor amikor aktuális lett -sajnos-)

    Az a helyzet, hogy fél éve volt egy gépem! (Mint sokunknak errefele)

    Abit IC-7
    3.0 Northwood
    6600GT
    1gb Infineon
    Hogy csak a fontosabbakat említsem!

    Mivel néhanapján carakodott a gép. (sűrűn omlott össze rajta akármilyem oprendszer)
    S mivel már a lapon kívül minden cserélve volt, elkezdtem keresgélni...

    Találtam a neten egy figurát aki el akarta adin a MAX3-asát 15k-ért, amikor itt ezek a lapok 30k fölött mentek + mindenkinek ez kellett. Nosza beruháztunk!

    Itt követtük el első baklövésünket, mikor megcsapta orrunkat a profitszerzés szaga! Fogtuk a lapot, és eladtuk a rokonoknak a vidkarival együtt (a proci elment korábban 30ért) Faternál volt 50k-m (30 a prociból, 10et cülinapomra kaptam kereszanyuéktúl, 10et meg nagymuttertől, hogy jól sikerüljön az érettségi) A gépem maradványaiért 80k-t kaptam...

    Muterék megígérték, hogy egy jókóra összeggel segítik az uj gépemet, ha leérettségizek (ezért is vágtam bele). Gondoltam eladok mindent, amíg elmegy aztán Conroe úgyis itt van mindjárt...

    Az érettségipénzt azóta sem kaptam meg, szal itt állok 130K val a kezembe, meg egy olyan géptervel, ami sokkal szarabb, mint amit eladtam, de kijön ebből a pénzből...

    Le is vontam a tanulságokat:
    1. Ne bízz meg senkiben!
    2. És a legfontosabb: Ne számolj olyan pénzre, amit nem kaptál még meg!

    A helyzet nem túl rózsás. Nemsukára kezdődik a suli, hogy megszerezzem a Techikusi végzettségem, minden tanár szerint ez lessz a leghúzósabb év, és én kereshetek valami munkát suli mellé, ha karácsonyra egy valamire is való PC-t akarok a fa alá tenni. Ja, öröm az ürömmbe, hogy egyedül ünneplem a karácsonyt, mert mutiék elmennek tunéziába (a ballagásipénzem 6szorosából), és ezek után mégha hívnak ís itthon maradok havat lapátolni a lakótelepen...

    Éljenek a minimálbérér dolgozo diákok!

    -Az élet szép!
    -Tényleg??
    -Lóf@szt!
    (Üvegtigrincs2)

    Sub-Dungeoneer lvl -57

Új hozzászólás Aktív témák