Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacerta

    aktív tag

    válasz ZozzV6 #61680 üzenetére

    Igen, egy pont ugyanilyet használtam, bár az enyém sárga. :) Illetve használtam volna.

    Ha a fejet befogom otthon a kis satuba, a csövön rögzítve elforog. Próbáltam a csövet maszkoló szalaggal körbe tekerni, hogy jobban kapaszkodjon a gumi a felületen, jobban is kapaszkodott, a maszkoló szalag elforgott és szétkenődött a csövön. :Y

    Próbáltam fordítva is.
    A csövet fogtam satuba úgy, hogy beletettem egy régi rossz 18650-est szorosan körbepapírozva merevítésnek ( hogy össze ne nyomjam a csövet ). Kívülről is tettem papírt ( hogy védjem az eloxálást ), és a lelapolásokon szorítottam meg.
    A fejre fogattam a gumis kulcsot ( ügyelve hogy a kapcsoló terheletlen részen legyen ), és megtekertem.
    Két dolog történt, egyrészt egy csomó gumi morzsolódott le a szalagról, mikor elkezdett csúszni(!!!) a fejen ( ami ugye szögletes ) másrészt meg elkezdett elfordulni a cső a satuban, amikor elég erősen tekertem.

    Találtam nylon hevederes verziójú kulcsot, amit villás/racsnis kulccsal lehet tekerni, rendeltem egyet, majd valamikor ideér; de azzal sem érek semmit, ha összeroppantom az akkutartó csövet, vagy simán csak leszakad a cső vége a nyomatéktól.

    Jelenleg itt tartok. Meg ott, hogy kapja be a Skilhunt a hátam. :((( :((( :(((

    Már csak azért is jó lenne szétkapni, mert olyan gányul vannak beletunkolva a vezetékek, hogy a reflektor, ha kiveszem, gyakorlatilag visszarakhatatlanná válik.
    Egyszer nagy sz*pások árán sikerült még vissza tenni, másodszorra viszont elroppant a frontüveg, amikor le akartam húzni a keretet. :(((
    Rendeltem gyorsan 2 garnitúrát pótlásnak a KD-tól, illetve utaznak a hozzá való TIR-ek, de idő, míg ideérnek.

Új hozzászólás Aktív témák