Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nahát!

    tag

    válasz Gargouille #55506 üzenetére

    Szívesen!
    A filmrészletet megnéztem, már nem emlékeztem rá. :-)
    Ennyire azért nem durva a helyzet szerintem.
    Sejtésem szerint a gondok abból adódtak, hogy az Armytek alapvetően taktikai lámpa gyártó volt: a Predator és Barracuda lámpákkal.
    A lámpa fenekén kapcsoló és a fej tekerésével módváltás, mint annak idején az Olight lámpák is.

    Majd látva a led lámpák általánosabb célra való elterjedését kialakítottak egy portfóliót, és becéloztak több féle lámpát, nevet is adtak nekik. Volt ami évekig "out of stock" volt a weboldalukon, mint pl. a kerékpár lámpáik, illetve egy a Barracuda-nál kb. kétszer nagyobb kereső lámpa (Grizzly). A külsőről voltak tervek a belső talán sosem készült el.

    A Wizard esetében az első kiadás a fejen lévő több funkciós kapcsolóval kiforratlan volt.
    A második kiadásnál igyekeztek figyelembe venni a felhasználók igényeit, a candlepower fórumon volt ezzel kapcsolatban egy elég hosszú topic a gyár és a felhasználók között. Ekkor próbálták belegyúrni az egy kapcsolóhoz rendelve az összes funkciót, melyek mostanra egy Wizard Pro-ban benne vannak: a módváltások, a programozhatóság, a hővédelmi és az akku töltöttségi visszajezések a gomb színének változásával.
    A második generáció nem is sikerült jól, nagyon hamar kifuttatták, annyi volt vele a baj.
    (Pl. nekem volt egy olyan, amit télen nem tudtam használni, mert mínusz fokban fordítva is működött a hővédelem, azaz nem engedte felkapcsolni a lámpát magasabb fokozatba.)

    Utána jött a tulajdonképpeni Wizard Pro - a harmadik generáció, melynek egyszerűsített változata az Elf. Itt tulajdonképpen már csak a formát változtatják egy kicsit, illetve a led fajtájának megfelelően igazítják az elektronikát.

    Mostanra véleményem szerint már sokat javult az Armytek fejlámpák minősége, de ők azért a Predator-ral lettek híresek, ismertek - mint elnyűhetetlen, strapabíró lámpa, rendvédelmi és katonai felhasználásra.

Új hozzászólás Aktív témák