Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BigBlackDog

    veterán

    válasz belsodavid #3901 üzenetére

    Melegedést nem tapasztaltam, bár késő nyár óta van csak meg (25 fok alatt volt használva). Kézzel néztem csak a hőmérsékletet, de használat során nem sokat melegszik (max. 10 perc folyamatos használat mellett). BC-20-as jobban melegszik jóval.
    Két Trustferi 2500 mAh-s akksival használom, eddig egészen jól bírta. Augusztus óta egyszer kerültek csak töltőbe (meg egyszer a legelején), akkor is 3.9 V-os állapotukra töltöttem rá, DE nem sokat használtam összességében, talán 1.5-2 órát (aztán lehet, hogy volt ez több is, az időérzékem sosem volt jó :D ).
    Persze a kínai, halandóknak való lámpák gyerekbetegségei ennek is megvannak, üvegen belüli porszemcsék, nem teljesen lenyomatmentes üveg, ezeket megvétel után lehet tisztítani, csak a tükörhöz senki, semmivel ne nyúljon (még mikroszálassal sem), mert karcolódik. Párásodásról is be lehet számolni, 0 celsiusos külső hőmérséklet mellett, 10 mp-s használat után az üveg közepén (ott, ahol az isteni fénycsóva előtörni látszik :DDD ), maximum 1 cm átmérőjű párafolt keletkezik (de ennél nagyobb nem lesz).
    Ködben egyenesen használhatatlan -gondolom ezen nem csodálkozik senki-, tegnapelőtt kár, hogy nem csináltam képet róla (max. 50-100 métert lehet látni lámpával, de anélkül is :) ).
    Áramok 4,00 V és 4,01 V feszültségű akkuk mellett (5 mp után):
    high: 1,39 A
    mid: 0,59 A
    low: 0,13 A
    strob: ~0,7 A
    Kontra: 5 funkciós módot nem szívesen használom, nem érzem jól magam, ha nincs teljesen összetekerve.
    Összességében biztos megéri az árát, én újra választanék egy ilyet magamnak, ha nem lenne.
    Mivel eléggé nagy az érdeklődés, ahogy tapasztalom, szerintem bővítem majd a képtárat, ha akarjátok :).

    [ Szerkesztve ]

  • Zsolt74

    senior tag

    válasz belsodavid #3901 üzenetére

    Nekem a SkyRay STL-V2-ben csak az nem tetszik hogy kevésnek tartom azt a felületet amin a led átadja a hőt a lámpatestnek. ezt elég gagyin oldották meg.
    A trustfire x8 nál egy jókora rézttömb-nek adja át a hőt...ezen az oldalon láthatod is hogy miről beszélek.
    [link]

    És itt a Skyray...

    [link]

    Amúgy a fénye nagyon jó a Skyray-nek.

    [ Szerkesztve ]

    Zsolt

Új hozzászólás Aktív témák