Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz #33253120 #34986 üzenetére

    ez az.
    Nem vágom, hogy most mitől ilyen olcsó, lehet, hogy akkor eus szállítással vettem?
    Végülis nem mondom, hogy mindenki vegyen ilyet, de nekem jó, hogy a szerszámos táskában mindig ott van, nem kell gondolkozni, hogy betegyem-e a nagy állomást. pici teljesítményű, de vezetékek forrasztásához még oké. a max. amit tud, hogy egy fém potméterházra még tudok vele drótot forrasztani.
    Ideálisan inkább telefontöltőről jó használni, mert a power bankok többsége tudtommal lekapcsol, ha nincs áramfelvétel, és ez ki-be kapcsol. (A Xiaomimnak van kifejezetten alacsony áramú funkciója headsetek, Mi band, stb töltésére) Arra nem jöttem rá (nem igazán figyeltem még meg), hogy hőmérséklet szabályzás van-e, de tippem szerint nincs, csak fűt. tehát érzékeny dolgokhoz annak ellenére lehet, hogy nem jó, hogy kicsi teljesítményű, mivel elég forró. lehet kapni hozzá póthegyet is.
    Ja, és értelemszerűen sima USB portról nem kell tudnia menni, mert az csak 2,5W. így ki sem próbáltam, nem tudom, mi az igazság, lehet, hogy nem is vesz föl annyit, amennyit ráírnak :)

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák