Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz SystemRoot #5331 üzenetére

    Na, ez ám a szemétség! :Y Ahelyett, hogy kémprogramokkal a netre kényszerítenének, gyári vírusokkal hazavágnák a géped, a meghajtódat, és a lemezt, meg egyéb hasonló szolgáltatásokat nyújtanának, ezek az aljasok a Bethesdánál csinálnak egy fasza játékot, amelyet aztán minden lúzer-user többször megvesz (én nem, mert erre az egyéb kiadásokat nem lehet kapni), meg még az RPG-t rühellők is újra és újra leülnek, hogy elmerüljenek benne. Totális kib.szás! :( :(( :W Hogy élhetnek így meg a piacon??? :Y

    Ja, az más. Egyébként más nagyobb modok is vannak filefrontról linkelve, csak azokat nem töltöttem át Jorushoz, mert az oldalamat is alig tudom frissíteni, annyira szarul megy a feltöltés. Ezért álltam le a videókkal is, most meg már VGA-m sincs hozzá. Vagy mondtam már? :F Bocsesz... :R

    szerk: Kár, hogy a fasza videók a jútyúbról mindig törlődnek. Bezzeg az enyémeket csak nem törli le Jorus... Tudom javasolni az Arénás oktatófilmemet kezdőknek, hogyan fejlesszenek egyszerre 5 képességet.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák