Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Jorus #2796 üzenetére

    Nem tudom. Van 125% kaméleonom, a mellé nem kell se páncél, sem más tulajdonság. Odamegyek, aztán fejlesztem a zúzó fegyver skillemet, ennyi. Akkor sem látják, hogy ott vagyok, ha fejbe vágom őket. Mondjuk legalább megpróbálhatnák ütni a semmit, de nem, zavartan elteszik a fegyvert. Aztán kupán vágom őket megint, előveszik a fegyver, tanácstalanul néznek. :)) Más skill-t így nehéz felnyomni, de a zúzás úgyis rám fér, mert a fő képességeim közé került, és sosem használom (amúgy). Így elfáradok néhány csapástól, és fel sem bírom emelni, de úgyis megvárnak. ;] Csöröghetek én a nehéz páncélomban, vagy zöröghet a haraszt a szélben. :DD Asszem szerzek még 3 ilyen kavicsot, aztán beleteszem könnyű cuccokba.
    Ja, az kicsit zavaró, hogy nem látom a fegyveremet, de azért nyilazni is sikerült már így. Az is furi volt (először azt hittem, megint a játékkal van gebasz), hogy leszállok a lóról, és nem látszik a karakterem (menüben sem). Hát, külső nézetből lehet király így játszani. :C :Y :))
    Érdekes módon beszélgetni és üzletelni láthatatlanul is tudok. :P
    Nem egészen véletlenül nyílnak, mert eddig az összes többi a helyén volt. Sztem van az a 34 fix (bár IC mellett valamiért nincs ott, esetleg az x idő múlva nyílik), párat meg tesz be random. Mindegy, más úgysem nagyon kell, majd hajtok a kaméleonokra. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák