Keresés

Hirdetés

  • Két OLED kijelzőt is bevet a GPD DUO

    ph A készülő notebook biztosan úgynevezett AI PC lesz, de nem tudni, hogy milyen platform kerül bele.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz hoffman_ #2527 üzenetére

    Neked sem? :F
    ReadMe-t nézted? Nekem meg úgy maradtak a textúrák, jön az Obli reinst pár órája. :W
    Aztán megnézem csak azzal, meg először csak javító modokat teszek föl QTP3 nélkül.
    Vazz, a következő csomagot hagyjátok ki (egy kocsog godmode-os modder csinálta):
    Tower of the Lich King
    Lair of the Hydra
    Blackrock mountain.
    200-zal száguldó zombi (király egy élőhalottól, nem?), megy 8000 éeterejű csontvázak és wraith-ek + hasonlók vannak benne. Levettem leggyengébbre a nehézséget, de úgy sem ment, pedig nem vagyok már piskóta, mert mire megoldottam, addigra meg olyan helyre kerültem, hogy folyamatosan elszívta az életenergiámat (ez most a Lich King volt). Rühellem a csaló játékokat, ha nem mondtam volna. Most a 2 előző Daedra küldit is futhatom újra, mert nem mentettem közben. :W
    Megphalánál még mindig nem történik semmi. MIÉRT???

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák