Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SystemRoot

    őstag

    válasz katt777 #2273 üzenetére

    Ezt a questet csak úgy tod megkapni ha elmész Clavicus Shrinejához és ott felveszed. Ezeket meg kell keresni. Kicsit észak-nyugatra van Vindaseltől azt már leírtam elöbb hol van. Nincs messze tőle szal könnyű megtalálni. 500gold offeringet kell adni a Daedra Istennek.
    Amúgy nem csináltál még egy Daedra szentély questet sem?

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

  • SystemRoot

    őstag

    válasz katt777 #2273 üzenetére

    Viszont ami még fontos az a kövi: Két kimenetele van a dolognak. 1. visszaviszed a kardot és kapsz érte egy maszkot, ez Daedric minőségű asszem armornak és +20personalityt ad, szal nem túl nagy szám. A kardot illetően, 120seces Soul Trapet nyom az ellenre, ami eléggé jó, sebzése max szinten 33. Ez a legerősebb a játékban ami a puszta sebzést illeti. Enchantokkal persze ki lehet hozni nagyobb sebzést gyengébb kardokkal.
    Sztem egyértelmű hogy ne add le a kardot. Csakhogy megosztom vele a SystemRoot féle kivitelezését ennek a questnek. Ha pusztán a quest során visszamész a shrinehoz a kardal akkor bár mondhatod hogy nem adod oda, akkor befejeződik a quest szépen (ez fontos) csakhogy a kard többé nem lesz quest item és 45 súlya lesz. Ez pedig nem jó. Ha nem térsz vissza a shirenhoz akkor nem fejezed be ezt a daedric questet és soha nem tudod majd megcsinálni a Hermaeus Mora questet ami sztem iszonyat nagyon értékes. Szal azt kell csinálni hogy felveszed a questet elmész Umbrához, és aztmondod hogy nem harcols meg vele, és hagyod még élni. Visszamész a shrinehoz és leadod a questet hogy mégsem akarod, ekkor befejeződik a quest, és ekkor szépen visszamehetsz megölni Umbrát, ugyanis 0 súlyú quest item lesz belőle, és Hermaeus Mora questjét is meg tod majd így csinálni.

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

Új hozzászólás Aktív témák