Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GypsFulvus2

    őstag

    válasz vajaskifli #12769 üzenetére

    Persze, szívesen. Bár én is 95%-ban MasterMind leírásait és útmutatását követtem. A legnagyobb különbség, hogy én egy-két kivételével a Wrye Bash-t használtam (ezt ajánlom mindenkinek) installáláshoz és az archiveinvalidation-hoz (de azért a az Oblivion Mod Manager-t is feltettem, egyszer-kétszer szükség volt rá). A Wrye Bash listái:

    Ez ugye már BOSS-olt, helyes sorendben lévő modsorrend. Ezen a listán nincs rajta a 4gb_Patch_plus_Ram_optimization nevű mod, ami a memóraikezelést javítja, illetve a BOSS, ami beépül a Wrye Bash-be, ahogyan az Oblivion Script Extender (OBSE) is. Ezeken kívül a BETTER NIGHTSKY v1.2 -t és Bomret's Texture Pack for Shivering Isles with meshes from USIP-46162-1-0 nevű modokat tettem fel, amelyek nincsenek a Wrye Bash listáján (OBMM-el tettem fel őket, mert a BAIN-nal (A Wrye Bash telepítő szabványa) nem voltak kompatibilisek) Az IFVM az az improved fruits vegetables and meats -et jelenti. A csomag lelke az OBSE és az OR (Oblivion Reloaded), valamint a RAEVWD nevű distant lod-ért felelős mod. Utóbbihoz van Shivering Isles kiegészítő is, illetve a működéséhez kell egy lod generátor; én a TES4LodGen -t használom. Illetve erősen ajánlott hozzá a egy RAMDisk, hogy arról fusson. Az OR telepítése különös óvatosságot igényel, mivel a readme-ben leírt sorrend nálam hibát okozott. Bármit is ír, ha egyszer az OBSE fenn van, és vannak rá épülő modok (lesznek bőven) akkor onnantól kezdve szigorúan csak a az OBSE_loader.exe -vel szabad indítani a játékot, bármit is írjanak az OR readme-jében.
    Szerintem olvass vissza egy-két oldalt; ettől a hsz.-től kezdve, az sok kérdésedre előre is vlaszt adhat. Illetve Varlaisaran klasszikus logout-os cikkeit használtam fel (főleg a 2. részt, az még bőven aktuális), illetve Katt régi cikkeit is átnéztem, mielőtt nikiveselkedtem volna.

    [ Szerkesztve ]

    "Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

Új hozzászólás Aktív témák