Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • rogan85

    tag

    Xbox360.IGN összehasonlította a pc és xbox verziókat.
    Eredmény: pc-n folyamatosabb volt és élesebbek voltak a textúrák minimális mértékben.
    Mivel a szívem a pc felé húz erre fülig ért a szám, és röhögve gondolok arra a kijelentésre hogy majd kb 3-4 év múlva a pc utoléri az xboxot. De ez már egy más téma.
    Persze az igazsághoz hozzátartozik hogy nem lehet tudni milyen pc-n futtatták a játékot.
    Elvileg ezen: 3.2 GHz processzor, 2.0 GB RAM, X1900.

    Core2 duo 6400@3,2Ghz, 2x1Gb Kingmax Mars 1066, Radeon 4870, Gigabyte-965p-s3, 400W Chieftec

  • rogan85

    tag

    válasz SLYM #488 üzenetére

    Morrowind a legjobb rpg:)
    Még 2 hétig:)

    Core2 duo 6400@3,2Ghz, 2x1Gb Kingmax Mars 1066, Radeon 4870, Gigabyte-965p-s3, 400W Chieftec

  • rogan85

    tag

    válasz Ganger #1187 üzenetére

    Ez azért van mert a difficulty slider elég érdekesre van megcsinalva.
    Az ember azt gondolná hogy ha elhúzza jobbra félig 50%-ra ha az alapot nullának vesszük
    akkor a játék kb 1,5x olyan nehéz lesz, de nem így van:)
    Úgy vettem észre ha kb 10%-kal eltolod már sokkal nehezebb.
    Szerintem játszhatatlan mivel hiába blokkolod az ütéseket így is 5-6 ütésből kinyírnak a lények neked meg kb 15öt kell bevinned. Nemtom hogy ez direkt ilyen vagy bug, de végülis mind1.
    Én most jelenleg 5x ráklikkeltem a jobbra nyílra és ezen a szinten játszok. A vicces hogy ez kb 2mm-t jelent a csúszkán de a játék mégis érezhetően nehezebb. Egyenlőre csak az elején vagyok szóval lehet hogy később feljebb lehet rakni.

    Core2 duo 6400@3,2Ghz, 2x1Gb Kingmax Mars 1066, Radeon 4870, Gigabyte-965p-s3, 400W Chieftec

  • rogan85

    tag

    válasz Kraptor #1294 üzenetére

    A játékban alapból van cap!!!. Vagy félreértettél valamit vagy a modkészítők nemtudják mit csinálnak.
    Alapból úgy van megoldva hogy minden lénynek van egy max levelszintje amit elérhet(kivéve npcket, és pár főmonsztát pl erősebb daedrák). Tehát sosem fogsz level 30as patkánnyal találkozni. Az igaz hogy a szörnyeknek tobb alfajuk van és ha eléri a max szintet a pl a sekeleton akkor jön helyette skeleton guardian ami jóval erősebb és innentől kezdev ő követi a szintedet amig ő is lecserélődik valami erősebb változatra vagy egy teljesen új lényre.

    A játék hibája az hogy ahogy fejlődsz és szintetlépsz egyre nehezebb lesz a dolgod, ellentétben az rpg hagyományaival. Van aki kb elakad level 18 szinten mert a szörnyek akiket eddig aprított mostmár őt aprítják. Ha megnézitek a hivatalos fórumot minden második fórumban rinyálnak hogy később nehéz a játék és nemtetszik nekik hogy nemlehetsz(szerintük) a játékban félisten karakter.

    Erről az a véleményem bár még nincs ''letesztelve'' hogy erősen át kell gondolni a karakterfejlesztést és nem éri meg rohanni a szintekkel +2es szorzókat kapva.
    Szerintem nem árt valami kombó, pl közelharci karakterrel karakterrel nyomni a strengthet endurancet, kiválasztott fegyvertipust, és az alacsony speedből és agilityből keletkező hátrányt(ezek elég jelentősek) varázslattal megoldani pl egy fortify speeddel, vagy drain speeddet ellenfélre. Szerintem(még nem próbáltam) ha ilyen kombókat csinál valaki, a játék nagy részében nem lehetnek óriási problémái.

    Várom a véleményeket:)

    Core2 duo 6400@3,2Ghz, 2x1Gb Kingmax Mars 1066, Radeon 4870, Gigabyte-965p-s3, 400W Chieftec

  • rogan85

    tag

    válasz Kraptor #1323 üzenetére

    Mi a mod neve? honnan tudom leszedni?
    Csak az ellenfelek szintlépését lassítja le?

    Core2 duo 6400@3,2Ghz, 2x1Gb Kingmax Mars 1066, Radeon 4870, Gigabyte-965p-s3, 400W Chieftec

Aktív témák