Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sn[4k3]

    senior tag

    válasz gooool #25769 üzenetére

    Nekem is milyen jó dolgom lett volna koliba... kondi, sportpálya, szakkörök, jó társaság, buli a lánykolikkal, miegyéb :D

    Ehelyett mit kapok? 24/7 leb.szást minden apró hülyeségért (is), kiállhatatlan mostohatestvéreket, nem csinálhatok semmit amit szeretnék... hétköznap nem is álmodhatok gépezéröl (suli alatt még el is viseltem, mert este 7-8 környékén értem haza), hétvégén pedig már három (kettö...) óra játszás után is én vagyok a függö, a szenvedélybeteg, az antiszociális :((( Én kérek elnézét, hogy megpróbálom a nekem tetszö kikapcsolódási formát élvezni és nem járok el minden pénteken bulizni... de a fizetésem tíz százalékát (eleinte a harmadát akarták) azért rakjam le az asztalra - abból is hatalmas vita volt, hogy el mertem kérni a fizetésemet, amikor még nem volt számlám. :U

    Az ember ilyenkor menne a Dunának, de még az is messze van...

    Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

Új hozzászólás Aktív témák