Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sn[4k3]

    senior tag

    válasz gooool #25756 üzenetére

    Kicsit beleszerkesztettem az elözöbe.

    Én elméletben feljöhettem volna BP-re dolgozni, de a gyakorlatban ugye FC-ben vagyok, edzeni kell. Minden munka ami itt van vagy ez a címerezés/meggyszedés/címkézés, vagy érettségit és/vagy felsöfokú nyelvvizsgát igénylö, hosszú távú munkák...

    Amúgy ez úton is gratulálok a T. Kormánynak, hogy az X5-ö BMW-jükbe való benzinhez a mi munkánk után is adót követelnek... nem mindegy, hogy egy hónapban 54 vagy 45 ezret keresek-e :U Ráadásul az elszámolás is pofátlan... elsejétö hó végéig dolgozunk, azt a következö hó tizedikéjén zárják majd bérszámfejtik, huszadikáig meg el kell utalnia a diákszövetkezetnek... lószart, most is ma (akárhogy is nézem, ez két hét csúszás) kaptam meg a májusi béremet :W Felmondanék szívesen a picsába, csak már hozzászoktam a tömegközlekedéshez (2700Ft), a klubtagsági (2000Ft) és a felszerelés (3000Ft) sem fog magától megteremni... :(

    Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

Új hozzászólás Aktív témák