Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BüszkeeSAAAS

    tag

    Sziasztok!

    Akadt egy kis problémám esetleg tud valaki tanácsot adni? Van egy A+ G6-helis gamer egerem, ami eddig számomra megfelelően működött. Néhány napja viszont mikor ismét el akartam kezdeni a Witcher 3-at azt tapasztaltam ,hogy a játék nem érzékeli az oldalán lévő 2 extra gombot (eddig ilyen gond nem volt) más játékoknál és a böngészőben is működik, de itt most valamiért nem. Azt olvastam ,hogy sajnos nincs külön driver-e az egérnek és eddig már próbáltam az eszközkezelőben törölni majd újra telepíteni a W3-at is újra telepítettem, de a beállításoknál továbbra sem érzékeli az oldalsó gombokat a játék pedig ezidáig tökéletesen működtek , szóval most beállítani sem tudok ezekre semmilyen funkciót. Van esetleg valakinek ötlete tanácsa ezzel kapcsolatban? Előre is köszönöm! Üdv!

    [ Szerkesztve ]

    -Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

Új hozzászólás Aktív témák