Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gaborvig

    csendes tag

    Sziasztok!

    A következő problémával fordulok hozzátok. Van egy vezetéknélküli Microsoft egerem. Az alaplapom AsRock H77M. Ha belépek a BIOS-ba, az egér összevissza ugrál, és kattint is. Kiküszöbölhető-e valahogy a probléma, vagy együtt kell élnem vele?
    A második probléma, hogy Windows alatt (ugyanez a gép, ugyanez az egér, 7 Home Premium 64 bit) az egér nem működik tökéletesen. Az egér lassan reagál, mozgásra is, de különösen kattintásokra.
    Harmadik bajom - és nem tudom, hogy ez összefüggésben van-e az egérrel, de csak akkor tapasztaltam, ha be volt dugva -, a gép elindulásakor magától belép a BIOS-ba (mintha F2-t, vagy Del-t nyomnék). Ez utóbbit nem rendszeresen teszi, de eddig csak bedugott egérrel produkálta.
    A problémák egy-két nap használat után jelentkeztek, frissen telepített Windows-zal, vadonat új géppel. A gépben van még egy TP-Link Wireless kártya (PCI-e), amit használok is, valamint egy Logitech vezeték-nélküli bill., egér csatlakozó, amiből csak a billentyűzetet használom. Az egeret próbáltam több USB csatlakozóban.
    Valaki tud valamit tanácsolni?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák