Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CalibRasta

    tag

    Szevasztok skacok!
    Az lenne a nagy problémám hogy sikerült egy fajin egeret találnom...a baj hogy technikailag vagy is megbízhatóságilag nem a legjobb. A példány: GIGABYTE FORCE M7 gamer egérke. Nos mint rájöttem sok helyen írják erről a sima egérről hogy a lézere elgyengül..és el is gyengült nálam is 5 hónap alatt. Azóta közben vettem egy másikat míg azt most szervízbe küldtem. Sajnos csak utána láttam azokat a topicokat ahol írnak a széria hibáikról. :(
    A mostani problémám kicsit egyedi lehet de megoldásom nincs rá. A fent említett egér World of Tanks alatt fogja magát és az egér vertikális azaz jobb-bal egér mozgás iránya felcserélődik ami egy MMO játéknál a tűz hevében, hogy is mondjam: eléggé sz@r! Na most ezt az előző egér is csinálta de az akkor be is halt. Ez viszont megy, sőt ha lehibernálom a gépet és vissza vagy újra indítom akkor helyre jön...sőt a ki-be dugás is néha segít, de mostanában csak percekre és újra elő jön. De főként a játék alatt. A gyári progi is fent van és semmi...mi lehet a baj? A windows 7 64bit-em friss 2órás és akkor is csinálja. De volt hogy napokig-hetekig nem volt vele probléma. Egyszerűen meg esz az ideg. Tippek??
    Minden választ esetleg hasonló ,,élmény" beszámoló másoktól azt nagyon megköszönném!
    Üdv

Új hozzászólás Aktív témák