Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kuruczz

    tag

    válasz zebede #7548 üzenetére

    Appok: kábel, fájlkezelő.
    Böngésző van gyári, gmail van gyári, ráadásul működnek is.
    RSS-t nem használtam még soha, de a Calibre nem azért készült? Ha leírod hogy kell használni, akár használhatom is (ha tudja a kütyü).
    A leghumorosabb felfedezésem: a magyar nyelvű használati utasítás a dobozban egy kis 38 oldalas A6-os füzetecskében... Szóval a zsír új olvasóm kezelését olvashatom lámpafénynél, mert a kütyün sehol nem találtam... Pedig ott is jó lett volna...
    Eszembe jutott már egy csomó minden, csak hát az élmények...
    Van még a dobozban egy 25x 540 Ft-os kupon is a Digi-Book kínálatához. Kiváncsi vagyok... Ne a feltelepített 300 könyvért vegye meg akit érdekel, elég ha a MEK-ből letölti, a Moly plugin meg szebb könyvet csinál a Calibre-vel, de hát mindegy, legalább van. (Bár a Cool Reader például egyiket sem olvassa (nálam) az AlReader viszont igen). Tökéletes a magyar elválasztás.
    Jut eszembe, működik a simításos fényerőállítás olvasás közben.
    A készülékhez kapott USB kábel meglepően jó tapintású és rugalmas, apró hiba, hogy "fejjel" lefelé kell a készülékbe dugni.
    USB host-ot még nem próbáltam...
    Szerintem a Calibre Companion önmagában értékesebbé teszi a nem androidos társainál, persze annak, akinek ez számít.
    Szókereső jobban használható ezen, Mint a Nook-on... (könnyebb a forgatás, feladás) :K

Új hozzászólás Aktív témák