Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • @Pal

    tag

    válasz M.Ildiko #25687 üzenetére

    Nem tudom megmondani, hogy mit kéne venned.
    A BOOX termékek szerintem nagyon jók, de ha nem használod a funkciók nagy részét, nem érdemes androidos készüléket venni. Én azért vettem ilyet, mert rengeteg jegyzetet készítek és erre kiválóan alkalmas a Nova 2 (emellett minden fájlformátumot képes kezelni). A normál könyv méret 7,8 col pedig alapkövetelmény volt részemről.
    Előtte PB Inkpad 3-at használtam, semmi komolyabb probléma nem volt vele, pdf-et is olvastam rajta, csak a jegyzetelés miatt cseréltem le.

    Nagyon sok alternatíva nincs 7,8 colos méretben. Ha csak olvasni akarsz, és nem hordozod, szerintem ár-érték alapján a PB jó választás. A tárkapacitása nem nagy, de bővíthető, több lap betöltése állítható és ha nem tetszik a gyári olvasó programja (amit szerintem már elég jól felfejlesztettek) könnyen telepíthető rá több beállítási lehetőségű program, bármilyen betűtípust lehet rá tenni, van lapozógombja. Ja, egy feltöltéssel hetekig nem kell újra tölteni, még képernyő világítással is sokáig bírja. A betöltés sebessége könyv olvasáshoz szerintem nem lényeges. Gondolom nem váltogatnál percenként különböző könyveket. De tényleg nem ismerem a felhasználási szokásaidat.

Új hozzászólás Aktív témák