Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    válasz szkaroly #18080 üzenetére

    2. Azért évekig csak 6-os olvasók voltak, mégis szerintem nagyon jól elvolt vele a nagy többség.

    4. Egy szóval sem írtam hogy nem fogadom el más preferenciáját, de a véleményem 100%-ban fenntartom. Ha valaki adott betűméretnél 6-os képernyőn csak egy (átlagos) bekezdést lát ott látási gondok vannak. Csak megjegyzem csendben, attól hogy vki jól lát nem biztos hogy jó a látása az olvasáshoz is. Kérdezz meg egy optikust, ugyanezt fogja mondani.

    2007 ben már létezett kindle dx. 10 colos nem mentem utána hogy másnak volt e előtte még ilyesmilye de érted ugye? ... az hogy az exponenciális drágulás miatt a kijelző méret növekedésével nem terjedt el nem olyan meglepő.

    El olvastad e amit írtam? gyors olvasás nem a legapróbb betűméret sűrű lapozás zavaró. ismétlem. nem neked, NEKEM zavaró.

    keress rá a usernevemre eme topikban. bent van a kép hogy milyen mérettel beállítással használom az inkpadot. ha szerinted itt látásgond van már nem tudok mit mondani. Értsed meg hogy van olyan valakinek a ritkább lapozás hozza meg a kényelmet benne.

    [ Szerkesztve ]

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

Új hozzászólás Aktív témák