Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doc

    nagyúr

    válasz hasman #1585 üzenetére

    probald ki hogy atkonvertalsz 1-2 oldalt a kepregenybol az olvasok altal hasznalt felbontasba (regebbieknel 800x600, mostanaban jonnek az eggyel nagyobb felbontasuak), es akkorara kicsinyited hogy a monitoron 6" atmeroju legyen
    ha azt mondod ugy neked meg jo, akkor erdemes keresni egy e-book olvasot (vannak amik mar gyarilag is tamogatnak kepregeny/kep formatumokat, pl. ha jol emlekszem a Kobo is ilyen; illetve Androidos olvasonal azt raksz ra amit akarsz, az biztosan meg fogja enni)
    a jegyzeteles megintcsak programfuggo, nekem a Nook gyari programjaval nagyon konnyen, egyszeruen lehet jegyzetelni, az erintokepernyos billentyuzet boven kenyelmesebb es gyorsabb mint pl. a regebbi Kindle fizikai billentyuzete :D

  • axioma

    veterán

    válasz hasman #1585 üzenetére

    Az en ebook olvasom 6" de 758 x 1024. Ha gondolod, kuldj el egyet, es lefotozom (esetleg scannelem - tenyleg, eink azt birja? - mar csak mert nem vagyok profi fotos, mondhatnam a minosegre semmi garancia, de akkor meg minek ha nem latja belole, hogy eleg jo-e), hogy milyen lett.
    Ha a szemed miatt fontos lenne az eink, akkor keresgess, milyen HD kijelzosok vannak me'g. Azt nem tudom, hogy androidos ES hd-s most eppen letezik-e mar. Na persze 9" vszinu, de ha jol ertem az valamiert (meret, ar) kizarva.
    Sony prs-950 van me'g ami eink 600x1024 es 7" (ez egy picit jobban hasonlit oldalaranyban, ha jol szamolom), es van par sony androidos, de sztem csak az ujabb, T1 v. T2 valtozatok, az me'g korabbi, az nem (azon kivul, hogy kb. beszerezhetetlen eu-ban, neha latni egyet-kettot az ebay-en, foleg abbol is USA). A 900-as meg nem pearl, meg mar regebbi, akkujaban se biznek (a 950-nel szemeztem egy ideig).

Új hozzászólás Aktív témák