Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    válasz Bozek #25646 üzenetére

    a hd3é még használható volt. van itthon. nagyok és nem az alsó élre vannak száműzve. azt az ökörséget a az inkpaddal találták ki és kb használhatatlan. mütyürke gombok az alsó élre téve.

    örülök neked jó ott.

    akárkinek volt a kezében az meg egy libra ( eddig rajtad kívül ) egyetértett abban hogy ég és föld használni.

    én is azt is elfogadom hogy vanakinek ott jó. eddigi tapasztalataim amit személyesen szereztem másoktól mind az én véleményem tükrözték.

    Era is van a családban. ajándékba lett de a kezdeti beállítás és sw frissiítés közben 3 szor fagyott fossá centikre voltam attól hogy visszaküldjem. nagy nehezen sikerült, egy könyv betöltése után még vagy 2-3 perc mire lapozni is lehet. indexel vagy nem tudom mit csinál ilyen sokáig de borderline használhatatlan. Aki kapta sokkal türelmesebb lélek azt mondta nem zavarja. így megmaradt. ha magamnak vettem volna küldöm vissza igen csalódottan.
    és:
    nekem azon sem ideálisak a gombok, sem méret sem ismét kitéve a legszélére....

    [ Szerkesztve ]

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

Új hozzászólás Aktív témák