Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szkaroly

    senior tag

    válasz fattyu #24864 üzenetére

    Én 48 vagyok, több mint 30 éve szemüveges, most -9/-8-as dioptriával (magyarul elég erősen rövidlátó). A Pocketbook HD3-on 12pt betűmérettel (alap betűtípuson) olvasok minden probléma nélkül. Persze könyvtől is függ mert néha 1-2-vel feljebb vagy lejjebb kell tenni hogy az általam megszokott méretet adja. A korábbi Sense modellt beleszámítva 7-8 éve használok e-olvasót és még soha nem volt gondom amiatt hogy szemüveges vagyok.

    Eddigi hozzászólásaim nem flamelés céljából születtek, mindenki olyan eszközt használ amilyet szeretne, elvből nem válaszolok soha olyan kérdésekre hogy milyen olvasót ajánlok mivel ez úgyis szubjektív, utána kell olvasni és dönteni. Én is így tettem és nem bántam meg a választásomat. Viszont néha már majdnem olyan véleményeket lehet egyesektől olvasni hogy a 6 colos olvasókon szinte nem is lehet olvasni. Ez már azért is érdekes mert évekig csak 6-os olvasókat lehetett kapni (kivéve az 5-ös Pocketbook Mini) és szerintem a userek 90 %-ának nem volt gondja vele.

    Ezzel én a témát be is fejeztem. Peace! :D

    [ Szerkesztve ]

    Poco X3 Pro

Új hozzászólás Aktív témák