Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • taste

    újonc

    sziasztok

    kérdés ebook olvasó ügyben (átfutottam elég nagy részét a topicnak de nem tiszta sry)

    Keret: max 30e cca. (ha több lenne akk Pw3 45-54 ért)
    Sajnos Mo.on on nincs kindle meg kobo (már) nem is értem ezeket hol szereztétek, amazon nem szállít, no name cégnek előre fizetni és heteket várni meg nem szeretnék ;)
    + szeretem jó nevű boltban venni.

    Edigi refurb. Kindle je hamisítvány a hozzászólásokból itélve ugyanis egy certified refurbished regisztrálható amazonba, és Edigi kiírja hogy nem lehet és 0-s serialokat csap hozzá, szóval az sajnos kiesett (pedig kindle-t szivesen vennék) :W

    ha valaki tud megbízható boltban raktáron új kindle-t 30 alatt az érdekelne.. (sponsored ok ugyebár az levetethető, de ha refurb akkor max ha certified saját SN el..)

    plusz nyilván noname minden a kindle mellett, de azért van határ, így koobe/alcor/navon/etc.t t kihagynám
    (lehet ebben is tévedek de netes tesztek alapján ezek a kisebbek)

    ami maradt és jó boltokban kapható Mo.on:

    - PB touch
    - PB basic2
    - Onyx új verziós ami carta-val

    ha jól látom ezek vannak ma boltokban.

    kb egy árban vannak, onyx carta és háttérvilágítós is, de gyanus hogy egy árban a PB vel ami pearl és nem világítós..

    Én onxy et vennék ha szerintetek sincs vele gond (és akkor van fény/carta), ha nem olyan jó minőség akkor PB touch bár nem tiszta a touch/basic2 közti kül, annyi hogy a képernyőn is lapozhatok? (elég gyors?)

    Mit vennétek a keretből? (ebook readert - ebook olvasásra, semmi más funkció nem kell, usb felteszek pár könyvet és olvasok..)

    Köszi! :R

Új hozzászólás Aktív témák