Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Libretom

    aktív tag

    válasz labuwx #1097 üzenetére

    Nem tudom miért annyira fontos a PDF formátum, de 6 collos kijelzős olvasóknál nagyon kicsi lesz a betűk mérete, ezért e-ink pearl kijelzős készüléket keress, mert ezeknek a legjobb a kontrasztja, tehát a kisebb betűt is jobban tudod olvasni. Ebből a szempontból valóban a Pw. a legjobb vétel, mert a felbontása, kontrasztja magasan a legjobb. Sajnos a PDF-et a Kindle-ök nem tudják tördelni. Ha ez fontos, akkor nagyon jó a SONY PRS-T2, (szintén pearl) Így nagyíthatók a betűk, de sajnos előfordul, hogy az áttördelésnél eltűnnek a hosszú Ő és Ű betűk. Tapasztalatból tudom, hogy a Sony kijelzője is van olyan jó, hogy a kis betűket is jól lehessen olvasni, de nincs perem világítása.... A PDF-eket egyébként minden készüléknél lehet nagyítani, de kellemetlen lesz olvasni, mert folyton állítgatni kell, hogy egy-egy sort végig tudj olvasni. A PDF-ek konvertálása más formátumba sajnos bizonytalan, sok kudarccal járhat. Degeczi ajánlott erre egy kiváló programot a PH Kindle-ös fórumon, amit javaslok mindenkinek:
    http://download.cnet.com/PDF-to-ePub-Converter/3000-20412_4-75115614.html
    Nem tudom, hogy most ez free, vagy sem.
    Jó még szerintem: Nook Glowlight, Kobo Glo. Ezekről semmilyen tapasztalatom nincs, a Youtube-on vannak jó bemutatók.
    Ha nem akarsz nagy kijelzős olvasót, (abban nem is ismerek perem világításos gépet) akkor én a Pw-t venném meg. Bár az gyanús, hogy karácsonyig már nehéz behozatni. Nézd meg a PH aprón lévő hirdetéseket. Sok sikert!!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák