Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 67tuareg

    tag

    Sziasztok!
    Egy kis segítséget kérnék azoktól akik mozgó járműben használnak DVB-T vevőt. Én az ABM két erre alkalmas készülékét néztem ki, igaz magyar oldalon többet nem is nagyon találtam, szóval ezek olyan 55-70 ezres árban vannak. Nem akarom minden előzmény nélkül megvenni , ezért várnék tapasztalatokat, esetleg más készülékekről is amiket kamionban tudnánk használni! Az ABM-ek nagy előnyének tartom az AFS funkciót ami automata csatornakövetés lenne /a leírás szerint/, érdekelne, hogy ez mennyire hatékony. Most egy WayteQ HD-95RF üzemel egy 360 fokos antennával. Menet közben sokat kihagy, meghát mindig hangolni kell. /Mielőtt mindenki a szivéhez kapna, kétsofőrös járatról van szó ahol a pihenős sofőr még akár tv-zhet is!/ Előre is köszönöm a segítséget!

  • 67tuareg

    tag

    válasz runner 125 #14673 üzenetére

    Helló!
    Na végre, hogy Valaki hasonló igényekkel van a "mobil tv-zés" felé, mint én! Mennyit nyomoztam, hogy valakinek a "kitaposott ösvényére" sétálhassak ebben a témában! Node félre a tréfával, én kénytelen voltam a saját utamat kimachetézni. A problémám az volt,hogy nem akartam volna több tízezer forintot fölöslegesen elkölteni értékelhető eredmény nélkül. Hónapokig keresgéltem a neten, haveri körben, mindenütt, hogy valaki beszámoljon valamilyen tapasztalatról ezekről a kütyükről.
    Azután rászántam magam és aránylag olcsón /57ezer/, rendeltem egy ilyet: http://www.abmmultimedia.com/hu/kiegeszitok/99-abm-dvb-t-vevo
    Nagyon szkeptikus voltam vele kapcsolatban, de nem bántam meg. Nem tökéletes, de sokszor mégis az. Én kamionban használom, ami azért lényeges a személyautóhoz viszonyítva: mások a körülmények.

Új hozzászólás Aktív témák