Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz LógaGéza #14801 üzenetére

    5 perc? Milyen kártya az? :U

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

  • azbest

    félisten

    válasz LógaGéza #14801 üzenetére

    inkább 10 másodpercenként... de még így is unatkozik az olvasó. Régebben, amikor először próbáltam a belső tévés rendszert beüzemelni, akkor terhelésteszt gyanánt 20 különböző adást néztem, hogy megakad-e vagy képes több műsort is kezelni. A gép, amin a videót néztem már nem bírt többet lejátszani, de a kis 2 magos 1.8-as noti még bőven bírta volna. Akkor még newcs progival kezeltem a kártyát, az elég bugos és zárt progi... oscam nem villogtatja így, mert egyben elkéri mindet, azzal csak 10 másodpercenként villan. Ja most nézem, hogy 1% procit evett a kártyakezelés :)

    (#14800) Rick4:
    A rengeteg olvasó egy gépre kötése az, amiben jobbnak tűnik. A dreabox-okkal kompatibilitás is hasznos, aki ahhoz használná, bár úgy olvasom épp az omnikey (és valsz más linux beépített driverével kompatibilis olvasó) is megy vele. Az órajelet a kártya is meghatározza, szóval az nem feltételen előny, meg ez konfigolható a pcsc olvasóknál is.

    Az arm proci jól hangzik, viszont ilyesmi van már az 1 dolláros hamis sd kártyákban is (24MHz-es 32 bites arm Cortex M3 vagy éppen 100MHz-es 8051 kontroller [link]) :DDD

    A többi kb megvan pl az ez100pu-ban is, az hogy milyen vezérlő van benne már csak technikai részlet. Kb mindenféle kártyafajtát támogat, egyedül a zárt driver ami hátrány lehet speciális esetben.
    Amit meg a linux beépített drivere is támogat (pcsc), azokat meg routerre vagy raspberry pi-re is lehet kötni. Mint pl az alcor chipse olvasó is kb mindent tud [link].

    Az hogy a smargo is jó lehet az igaz, csak ma már nincs lényeges különbség.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák