Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • birozoli7800

    senior tag

    Üdv mindenkinek!

    Csak pár napja próbálgatom a drupal-t. Azt a feladatot kaptam, hogy csináljak egy állatkiegészítőkkel kapcsolatos webshopot. Semmi extra, csak pár kategória, és pár terméket töltsek fel kategóriák szerint.

    Amit eddig csináltam:

    Telepítettem a drupal 7.22-es változatát windows rendszerre. A magyarítást még telepítés előtt bemásoltam az adott helyre, de sajnos csak az oldal fele lett magyar. Kicsit utána olvasgattam, hogy a Localization Update modullal mindez megoldható és már a telepített moduljaimat is tudom vele magyarosítani. Az adott modul telepítése megtörtént de sajnos nem nagyon tudom, hogyan tudnám magyarosítani ezzel az oldalt.

    Telepítettem az übercart nevű modult, és még a hozzá szükséges kiegészítőket. Minden nagyon jól működik, terméket tudok hozzáadni az oldalhoz, azt törölni, és a vásárlás funkció is működik.

    Feltöltöttem egy pár terméket, és feladatom lenne még ezeket a termékeket kategorizálni. Kutya eledel, Macska eledel, Kiegészítők. Ezekhez a kategóriákhoz kéne rendelnem a termékeket. Menüpont szerűen szeretném, de sajnos még nem jöttem rá hogyan lehetne. Esetleg valakinek valami tipp? Biztos nagyon egyszerű a megoldás, csak ahogy írtam még kezdő drupal user vagyok.

    Utolsó problémám, a megfelelő téma kiválasztása. Nagyon kevés témát "sablon"-t találtam ehhez a verzióhoz, ebben a kategóriában. Esetleg tudtok ajánlani egy oldalt, ahol nagyon jó, használható témákat tudok találni?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák