Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jackal2

    senior tag

    válasz csmat #6996 üzenetére

    Nehéz kérdés, én 4 db koptert vettem az elmúlt 1 hónapban. Ebből a JJRC H20-at eladtam, mert nem kell 4. Kell egy gyepálós, amit nem sajnálsz trükkökre, nekem ez az Eachine. Kell egy kültéren repkedős kamerázós, erre van az MJX X600.

    A Hubsan X4 meg becsúszott egy átmulatott éjszaka után az első kopterem volt és nem tudtam milyet vegyek:D

    Szóval ha mindenképpen közepes méretűt akarsz, megmondom a tutit, amit én is megvennék magamnak (annak ellenére, hogy van már 3 kopterem):
    - MJX X800 gravity control távirányító
    - FPV WIFI szett

    11K a gép 10K az FPV szett. Vedd meg a gépet, próbáld ki tetszik-e, ha igen, vegyél hozzá egy gyári FPV-t, nem kell sokat szarakodni. A távirányítója olyan mint a Nintendo Kinect, tud mozgásra is irányítani, illetve vezérli az összes MJX-et és ha egyszer akarsz nagy platformra váltani, pl. MJX X101, akkor arra is jó lesz.

    Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=QsVCjefn__8

    A kamera kérdés nehéz, mert ahhoz nem elég nagy a gép amit venni akarsz. Ahhoz ezek kellenek:
    - MJX X600 korlátozottan
    - JJRC Tarantula X6
    - MJX X101
    - Syma X8

    A Syma X8G nem rossz egyébként, a kamera jó, de ott megint előjönnek más gondok, jello (rezgés), stabilizáció, stb.

    De ez megint egy külön történet és vagy 300 sor mire leírom:D

    [ Szerkesztve ]

    Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák