Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _X10Dead_

    aktív tag

    válasz Jackal2 #27281 üzenetére

    Az a full gázos beragadás nem tipushiba. Nálam pl. balra-le akad be :-)
    Igen, én voltam az első aki hisztizett (az ócska töltő miatt).

    De, mint az X250-es, a Devo-val megtáltosodik. Konkrétan JOBB, mint az X100-as. (Persze, nyilván nem miatta vettem az extra távot).
    Viszont, az X100 gyári távjával sem fogsz űberkedni. Nyilván jobb, mint a Katicáé, de X100-ast is az vesz, akinek VAN hozzá rendes cucca. Ennyi pénzért (BNF) a Nihui U807 / XK X250 egyszerűen jobb vétel.

    A méltán híres "Top Selling X6"-osomban 720-as motorok vannak. Semmivel nem gyengébb mint az X100-as és tovább marad a levegőben is. Ennek nyilván a súly az oka. A motorok fele annyiba kerülnek, és nem vered szét őket a kövön. Mondjuk a yaw-ja annak is gyenge...
    Amiket felsoroltam én igenis hibának tartom, annak ellenére, hogy köztudottan XK fan vagyok.

    Nem agitálok az X100-as ellen, én is és és a fiam is imádjuk, de igenis vannak hibái, nem is kicsik,
    Aki ultra-vicces, állatul kinéző gyöszt akar, ( és van hozzá rendes távja!!! ) az a toy-grade kategóriában nem talál jobbat.
    Aki még viccesebbet akar, van Devo-ja és beéri egy kevésbé high-tech dizájnnal, annak ott a Fluorka.

    Mindenki másnak U807/X250

    [ Szerkesztve ]

    LiftOff: https://youtu.be/MQknbMvMpGc

Új hozzászólás Aktív témák