Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hachiko95

    aktív tag

    Látom nagy az érdeklődés a xk x380 iránt. Én még az ünnepek előtt vettem a gearbestről, egy hét alatt volt itt.
    Hat alkalommal voltam reptetni, kb 160 levegőben töltött perc, elég sokat repül üresen és egy könnyű kamerával is. Nekem egy sj4000 van egyelőre az alap kameratartóval. A felvett videón látszódik a jello hatás, a gyári propellerek nem túl jól vannak kiegyensúlyozva. Most a phantom 3 propellerét akarom beszerezni, azok gyárilag teljesen tökéletesek vagy nagyon kicsi egyensúlybeli eltérés van. Olvastam hogy többeknek bevált, még a repülési idő is nőt minimálisan (Dustin Dunnill videóit érdemes a youtube-on megnézni). A kamera súlyát egyáltalán nem érezni a drón menetteljesítményén, egy fém gimbal és egy valamivel nehezebb kamerát is felemel. A headless, rth, circle hovering, panoráma,automata landolás, felszállás(van manuális is) tökéletesen működik, eddig semmi probléma nem volt vele.
    A firmware frissités gyors, egyszerű (bár valakinek sikerült elrontani). A quad fényei magasról, nappal is jól láthatóak. Az akksi merülését 2 fokozatban jelzi. A távirányító meg addig működik amíg látod :D.
    Rövid összefoglalóként: Megvagyok vele elégedve, ha kéne most venni megint ezt venném meg.

Új hozzászólás Aktív témák